Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Когато Чък Норис пресича, колите се оглеждат.
Любими Герои 3,158 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо бос на много богата фирма. При него идва жената на заместника му, много ценен специалист, и се оплаква: -Моят кръшка много! Явно чука някоя от фирмата-или ще се разведа с него или трябва да напусне фирмата! -От къде разбра! -Завчера му намерих тези луксозни бикини в джоба на сакото! Прибрал Иванчо бикините, ситуацията е деликатна, не му се иска да изпуска този ценен специалист, пъхнал ги в дипломатическото куфарче с цел на другия ден да си направят мъжки разговор със виновника. Прибира се в къщи. Синът му: -Тате, дай 20 лева за дискотека! -Марийке, отвори куфарчето, в джобчетата на капака има дребни банкноти! Мимито отваря куфарчето: -Иванчо, два дена си ги търся тези бутикови бикини, кво правят в твоето куфарче? ... За да бъде нарушена боеспособността на войник от америсканската армия, е достатъчно само да му бъде открадната тоалетната хартия от раницата... - По какво се различава лошия от добрия програмист? - Лошият пише вируси, а добрия антивирус. - По какво се различава лошия от добрия чиновник? - Лошият нищо няма да направи без подкуп, а добрият ще направи всичко за подкуп. - По какво се различава лошия от добрия политик? - Лошият винаги ще измами народа, а добрият никога не казва истината. - По какво се различава лошия от добрия олигарх? - Лошият олигарх има мръсни пари, а добрият изпрани. - По какво се различава доброто от лошото? - Лошо - това е когато е по-лошо, отколкото е било, а добро - това е когато е по-добре, отколкото ще бъде. Шефът изпраща провинилият се служител да напише обяснение защо в понеделник не е дошъл на работа. След час получава обяснителната бележка: “В понеделник не дойдох на работа, защото си мислех, че съм дошъл...” ИЗ ПИСМА ДО ЕДИН ЖЕНСКИ ВЕСТНИК "Първоначално аз я обичах с полова любов, но след това тя постепенно за 10 години премина в платоническа любов със секс." "Мъжът е най-доброто, което е могла да измисли природата за жените." "Вчера с моя приятел спахме заедно и реших да съобщя за това на любимия си вестник. Целувам всички мъже в редакцията!" "И тогава аз разбрах, че моите родители ГО правят. Когато минавах покрай спалнята им дочух стонове и въздишки, след това видях в кофата за боклук "онова нещо". Аз се ужасих, преживях го дълбоко, не можех да си намеря място. Не си представях, че моите родители правят такива неща Та те са постигнали всичко в живота: работа, приятели, четири деца. Защо? Какво не им достига? Не разбирам"