Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама непознати пътуват в едно купе във влака. Единият - мълчалив, стои си, гледа през прозореца и няма желание да си говори. Другият - приказлив, много му се иска да си говорят, обаче няма как да разчупи леда. По едно време се прокашля и казва: - А-хъм... Казвам се Иванов. А вие? - А аз не. - казва мълчаливецът и продължава да си гледа през прозореца.
Разни 2,818 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жените са като Чебурашка-топли, меки, обичат с ушите си и цял живот живеят с някакъв крокодил! Измислен е нов тест за проверка за наличие на алкохол в кръвта на шофьорите. Катаджиите спират колата и карат водача да каже името на исландския вулкан Ейяфятлайокутъл. Броят на задържаните за шофиране в нетрезво състояние рязко се е увеличил. След концерта на Мишо Шамара в Бруклин, даже афроамериканците вече признаха, че рапът е простотия... Борче разказва на приятел: - Помним, имах едно гадже, дето като се чукаме все викаше: "Не свършвай в мене, не в мене, моля те само не в мене!" Много тъпа беше горката. "Не свършвай в мене!" Ми то друга немаше тогава! Редник яде ябълка, разрязва я, вади семките и ги слага в джоба си. Старшината го вижда и пита: защо? Редника: - После ще купят от мен тези семки, повишават интелекта. Старшината: - Може ли и на мен да ми продадеш една?! - Заповядай, два лева. Старшината купува семката, изяжда я и казва: - Но за два лева можеше да купя два килограма ябълки! - Виждаш ли - веднага поумня! - Да, наистина...Продай ми още малко!