Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Момче иска да си купи куче и пита продавача: - Мислите ли, че това куче ще бъде вярно? - Ама, разбира се! Вече пет пъти го продавам и то винаги се връща при мен.
Животни 7,764 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Много съм слушала, за това какъв си в леглото - казва момиче на новото гадже. - И ти пък, нищо особенно! - Точно и аз това чух! В детската градина: - А сега Иванчо ще ни разкаже историята "Случка в гората", която сам си е измислил. - Нищо не съм измислял. Те наистина бяха голи! Една блондинка влязла в бар и дочула от съседната маса разговор в който се твърдяло че блонднките са възможно най-тъпите същества на земята. Ядосала се и вдигнала скандал: - Ние блондинките не сме тъпи. Просто има някой индивиди които позорят нашето име. Тя излязла. Качила се разярена в колата си и заминала. По едно време видяла в едно поле една блондинка в лодка да гребе. Нашата блондинка слязла от колата и викнала: - Еи краво, ако можех да плувам бих те хванала и убила! - Кога си бил най-щастлив в живота си? - Когато в моята колекция от пет хиляди бутилки случайно намерих и едно пълно шише с коняк! Един грешник, който умрял от студ на Антарктида попаднал в ада. Дяволът го хвърлил в пеща, затворил вратата и зачакал. Чакал, чакал обаче нищо. Ония нито пищял, нито викал и той решил да отвори, за да види какво става. И тогава какво да види, грешникът се свил в единия ъгъл на пеща и му вика: - Затваряй, че става течение.