Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Глупостта е дар божий, но не бива да се злоупотребява с него. френска поговорка
Бисери 3,319 прегледа
Следващ →

Още вицове

....В бар седят приятели, влиза една мадама и сядя на бара. Започват коментари и единят казва: -Снощи спах с тая... Мадамата се обърнала и казала: -Ми да си ебал, да неси спал... По време на войната в Югославия руски хакери съобщават: Най-после пробихме мрежата на Пентагона и се докопахме до програмного осигуряване на ракетите "Томахок". Сега вече те се наричат "Бумеранг". Македонска чета водела люта битка с башибозушки орди. Дълго време вече се биели, но все пристигали вражески подкрепления. Един от македонците се обърнал към воеводата: - Воеводо, много станаха душманите, ке се биеме ли или ке се предаваме? - Македонски четник не се предава! - строго казал воеводата. - Ке бегаме! Пиян пътува в автобус и се опитва да завърже разговор. - Хубаво време, а? Никой не отговаря. - Май пролетта е дошла... Никой не отговаря. - А слънцето как грее! Пак никой не отговаря. - Е, като няма никой, да взема да се изпикая... Автомобилист спира пред полицията в едно село и пита: - Да сте намирали прегазен черен кон? - Не. - А някой бивол? - Не. - Тогава някое голямо черно куче? - Не. - Значи съм сгазил попа