Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Абе Иванчо,защо се държиш така с мене?Аз баща ли съм ти или не??? - Аааа,стига с тези ребусчета!!!Отде ше знам аз!?
Иванчо и Марийка 4,680 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Тате! Тате! Баба ме ухапа! -Ех-х-х колко пъти съм ти казвал да не бъркаш в клетката... Форум на тема: " Какво е пълно фиаско?". Първи коментар: "Това е, когато вървите по тъмна уличка, а насреща минава една красавица. В този момент минава автобус и красавицата се качва на него. Прецакан си отвсякъде!" Втори коментар: "Това е, когато вървиш по тъмна уличка, а насреща минава един невроятен красавец. В този момент минава автобус и той се качва на него. Прецакан съм отвсякъде!" Трети коментар: "Не сте прави! Пълно прецакване е, когато вървиш по тъмна уличка, зад теб някакъв едър мъжага те следва, а автобуса, така или иначе, никакъв го няма..." Най-лесният начин да станеш милионер си остава хиперинфлацията. Погребение на тъщата. Четирима носят ковчега, зетя води кученце, а зад него вървят над 100 мъже. Приближава се един и пита мъжа с кучето: - Кой погребвате? - Тъщата. - Какво е това куче? - То бутна тъщата от прозореца и тя умря. - Ще ми го дадеш ли за един ден да бутне и моята тъща? - Няма проблем, само че иди да се наредиш на опашката... Първа среща м/у Иванчо и Марийка. След дискотеката, той я води вкъщи и вади ключовете от апартамента да отваря. На етажа е тъмно, Иванчо нарочно не включва лампата, да не видят съседите. Тя му казва: -Ако мушкаш ключа грубо в ключалката, значи си груб любовник и не си за мен. Ако изпуснеш ключовете на земята, значи си неопитен любовник и пак не си за мен. В тъмното се чува сумтене до бравата и Марийка пита: -К’во правиш? -Аз винаги първо облизвам ключалката, за да влезе ключа по-лесно!