Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, портиерът на вашата клиника е много привлекателен мъж... - Понеже нямаме пари.. Заплатата плащаме в натура - пластични операции.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В голям магазин за дрехи управителят се кара на млад продавач: - Вие прогонихте една от най-старите ни и добри клиентки! Как можахте да й кажете: Да Ви дам ли веднага подходящ за Вас номер, или искате да стигнем до него постепенно?
Разни
03.10.2017
2,135 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мъжът ми спестява за жилище. - Много ли е спестил? - Аха, скоро ще си купя палто!
- Дъще, чичкото ти даде бонбонче! Какво трябва да му кажеш? - Зная какво искаш, дърт извратеняко!
Един метъл отишал в кенефа. Свършил си работата и гледа, че няма тоалетна хартия. До неговата кабинка имало пънкар. Почуква по стената и пита: - Абе братле, ще дадеш ли малко тоалетна хартия, че тука няма? Пънкара отговаря: - Що бе братле, да не ти е къса тениската?
Иванчо и Марийка.Село.Идилия.Купа сено. Лежат прегърнати.Марийка гледа на полянката отпред един жребец и една кобила пасат трева. - Виж Иванчо. Пасат тревичка. - Ами пасат.. Кончето скочило на кобилата и я почнало да я чука. - Иванчо,как разбира кончето,преди да скочи на кобилата?? - По миризмата.. - Ми ти да нямаш хрема бе..
- Докторе, съпругът ми изгуби сексуалната си енергия... - На колко е години? - На седемдесет и пет. - Е на такава възраст не би трябвало да изисквате много от него.. А кога забелязахте за първи път симптоми? - За първи път? Ами... Снощи... И сутринта пак...