Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съчинение-разсъждение в седми клас, на тема "На прощаване": "Дано ми найдат пушката, пишката, майко, сабята..."
Бисери 3,475 прегледа
Следващ →

Още вицове

Възпитана госпожа се извинява в трамвая на грубиян,че го е настъпила с остро токче.В отговор получава псувня.Замисля се. - А аз цитирам Стоичков! Отива чукчата в КАТ на контролен преглед с новия си мерцедес. Оглеждат колата му отвсякъде - без проблеми. Тъкмо да му подпишат, че всичко е наред, изведнъж виждат, че чистачките са от вътрешната страна на предното стъкло. - Защо така бе, чукча? Чистачките трябва да са отвън! - Да, да! Ами аз като подкарам колата и като започна да викам бр-бр-бр-бр как ще виждам къде карам? Нека британските учени поне веднъж да свършат нещо полезно: - Закъде в пиковите часове пътуват всичките тези баби и дядовци? Милионер към жена си: - Ще уволня шофьора си! Заради него на два пъти щях да загина! - Скъпи, дай му още един шанс, моля те! Човек върви по пътечка в гората. На едно дърво гледа табелка: Който се качи на дървото, той ще получи нови обувки Качил се на дървото, обул новите обувки, гледа нова табелка: Който слезе от дървото, ще го изнасилят. Той естествено не искал да му се случи такова щастие. Седял на дървото три дни, огладнял, ожаднял, замръзнал. В края на краищата слязъл от дървото. Изнасилили го. Тръгнал към къщи, тъжен, реве му се. Гледа насреща върви полицай. Тича при него и вика: - Господин полицай, изнасилиха ме! А полицаят му отвръща: - Ми ти, що се катериш по дърветата