Един отива на работа с огромна синина на едното око. Колегите го питат: Какво става?
Ами жена ми ме удари..
Колегите го питат: Защо?
Защото и говорих на ТИ!!
Е как така бе..
Ами така.Лягаме си снощи и тя ми подхвърля:
Ние много отдавна не сме правили секс.
А аз и отговорих:
Не НИЕ, а ТИ..
Двама полицаи спират автомобил шофиран от пиян поп.
- Отче, да не си пиян?
- М-дааа…
- Ще плащаш ли глоба?
- М-неее…
- Тръгвай тогава пред нас към районното!
- М-мм, добре… ама нали си знаете, че пред когото съм тръгнал - той не се е върнал…