Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Катаджия спира шофьор: - Какво става? Да не би тук левият завой да е забранен? - Не, просто е платен.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Вярно ли ,че резултатите от IQ-теста се взимат под внимание при при кандидатстване за работа? - Вярно е. Тези, които са с по-високо IQ, отколкото е на шефа - не ги взимат.
Професионални
03.10.2017
3,208 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато жена иска близост с няколко мъжа едновременно, то тя се качва в препълнения автобус.
Пернишките пушачи са толкова заклети, че с три дръпвания стигат до края на цигарата. Електронната.
- Слънчице! - Да, коте? - Ще направиш ли закуска рибке? - Разбира се, мечо. - Благодаря, гълъбице. - Няма защо козленце. - Обичам те, зайче. - Аз също, жребецо. - Стига! И ти ли не помниш как се казвам?
Две мутри се возят в лъскав Мерцедес и изведнъж, хоп, насреща им друга кола, която върви срещу тях. Мутрите завили рязко и се блъснали в едно дърво и смачкали калниците. Единият казал: - Абе браточка какви ги свършихме, какво ще правим сега? - Имам идея - отговорил другия. - Да надуем колата през ауспуха и така калниците ще се изправат. - Чудесна идея...да почваме. Надували те, надували обяче калниците не се изправяли! Изведнъж единият казал: - Абе Репа ти си кух като германски контейнер бе. Може ли да надуваме като луди, а ти да не си затворил прозорците?
Пиян катаджия спори със шофьор на камион: - Гражданино шофьор! Вече десети път ви питам - защо камионът ви не е уплътнен добре и сипете товара си по пътя? - Гражданино полицай! Аз пък вече за десети път ви обяснявам, че съм от "Чистота" и сипя пясък заради поледицата.