Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В трамвай се качил мъж с маймунка, която започнала да скача по хората. Един мъж отишъл при ватмана и попитал : - В трамвая позволено ли е да се возят маймуни? - Абе, щом вече си се качил, карай!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Оставете 30 милиарда евро в кошчето за боклук пред посолството на Исландия тази нощ, тогава ще изключим вулкана! Не се обаждайте в полицията.
Разни
03.10.2017
1,945 прегледа
Следващ →
Още вицове
Първа брачна нощ. На вратата се звъни настойчиво. Недоволен мъжът отваря вратата, влизат четирима с един ковчег на рамо, влизат в спалнята, обикалят в кръг и излизат от апартамента. Мъжът, недоумяващо: - Вие какво, бе? Да не сте полудели? Един от четиримата: - Извинявай, приятел! Просто в коридора не можем да вземем завоя…
Турчинът си купил мотор и решил да повози Бай Ганя. Качили се двамата и турчинът вдигнал 100 км/ч и попитал Бай Ганьо: - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Да. На другия ден Бай Ганьо си купил мотор и решил и той да повози турчина. Качили се, Бай Ганьо вдигнал 100 км/ч и попитал турчина: - Напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Напика ли се сега? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Напика ли се вече? - Да. - А сега се и насери щото немам спирачки.
Навръх Нова Година (2000) пътнически самолет лети над океана. Точно в полунощ капитанът поздравява пътниците: - Дами и господа, да ни е честита Новата Година! Благодарим ви, че избрахте да летите с нашата авиокомпания. В момента се намираме на 7 000 метра височина, температурата навън е -50 градуса, а скоростта ни е… хм… мамка му… не може да бъде… а стига бе… случайно да има някой програмист на борда?
- Искам сериозно да си поговорим. - Само ако наистина е много важно. - Много е важно. И така, представи си, че си ромб...
Във влак пътували един поп, един съдия, и един обикновен доста смешен човечец. И станало дума кой от тримата е най-важен из между тях. Попът казал: - Аз който ме срещне ми казва ваше правосвещенство. Съдията казал: - Аз пък като ме срещне някой ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - Абе не се карайте няма по-важен от мене аз като вляза някъде ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!".