Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Оставете 30 милиарда евро в кошчето за боклук пред посолството на Исландия тази нощ, тогава ще изключим вулкана! Не се обаждайте в полицията.
Разни 1,945 прегледа
Следващ →

Още вицове

Първа брачна нощ. На вратата се звъни настойчиво. Недоволен мъжът отваря вратата, влизат четирима с един ковчег на рамо, влизат в спалнята, обикалят в кръг и излизат от апартамента. Мъжът, недоумяващо: - Вие какво, бе? Да не сте полудели? Един от четиримата: - Извинявай, приятел! Просто в коридора не можем да вземем завоя… Турчинът си купил мотор и решил да повози Бай Ганя. Качили се двамата и турчинът вдигнал 100 км/ч и попитал Бай Ганьо: - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Бай Ганьо, напика ли се? - Да. На другия ден Бай Ганьо си купил мотор и решил и той да повози турчина. Качили се, Бай Ганьо вдигнал 100 км/ч и попитал турчина: - Напика ли се? - Не. Вдигнал 150 км/ч. - Напика ли се сега? - Не. Вдигнал 200 км/ч. - Напика ли се вече? - Да. - А сега се и насери щото немам спирачки. Навръх Нова Година (2000) пътнически самолет лети над океана. Точно в полунощ капитанът поздравява пътниците: - Дами и господа, да ни е честита Новата Година! Благодарим ви, че избрахте да летите с нашата авиокомпания. В момента се намираме на 7 000 метра височина, температурата навън е -50 градуса, а скоростта ни е… хм… мамка му… не може да бъде… а стига бе… случайно да има някой програмист на борда? - Искам сериозно да си поговорим. - Само ако наистина е много важно. - Много е важно. И така, представи си, че си ромб... Във влак пътували един поп, един съдия, и един обикновен доста смешен човечец. И станало дума кой от тримата е най-важен из между тях. Попът казал: - Аз който ме срещне ми казва ваше правосвещенство. Съдията казал: - Аз пък като ме срещне някой ми вика ваше превъзходителство. Дошло ред и на третия спътник, който казал: - Абе не се карайте няма по-важен от мене аз като вляза някъде ме посрещат с "Господи, пак ли си ти!".