Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прибира се един при жена си: - Виж какви презервативи купих - Олимпийски - златен, сребърен и брознов! - И довечера кой ще си сложиш? - Разбира се, че златния. - Моля те, сложи сребърния. Поне един път да свършиш втори.
Други 3,216 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървели двама полярни изследователи из ледовете на северния полюс и спорели оживено. По едно време видели някакъв ескимос и се завтекли към него. - Чакай да ти зададем въпрос. Ти бял човек виждал ли си? - Да, нали вие сте бели. - А черен човек виждал ли си? - Да, само веднъж но съм виждал. - А бял отпред и черен отзад виждал ли си? Ескимоса се замислил малко и отговорил отрицателно. - Видя ли, бе? Аз като ти разправям, че сме чукали пингвин ти не ми вярваш. Загоряла вдовица се обажда в офис за жиголота. От другата страна се обажда мъж и казва - Добър ден какво ще желаете? Вдовицата отговаря: - Искам да си поръчам жиголо... - Предлагаме бързо свършващи и бавно свършващи - вие от кои ще желаете? ... Вечерта се звъни на вратата на вдовицата, тя отваря и поканва най-любезно жиголото, а той още от вратата започва да се съблича и си изхвърля дрехите през прозореца. Жената пита учудено: - Но какво правите това са много скъпи дрехи, пък и са на мода в момента защо ги изхвърляте!? Жиголото отговаря: - Успокойте се - аз докато свърша и на тях ще им мине модата! Минава един през парка, гледа - детска площадка. Люлки, катерушки, пясък... Приближава малко и какво да види - всичко край площадката е прекопано, зеят огромни ями, купища пръст и камъни, огромен дъб, изкопан с корените лежи напреки на алеята, а сред площадката лежи малко момиченце с кофичка пясък в едната ръка и лопатка в другата. - Момиченце, какво се е случило? Детето едва отваря очи: - Почивам си, чичко... Превишил нашият герой скоростта и веднага му пратили снимка с нарушението и фиш за глоба от 5 0лв. Той, понеже бил шегаджия им пратил снимка на 50 лв. И те му отговорили със снимка на белезници... Дечица си играят на пясъка пред блока. Започват разговор за това, откъде идват децата. Иванчо: Намират ги в зелка... Таня: Щъркелът ги носи .... Мими /най-малката/: Егати, като ви слушам, може да си помисля, че в нашия блок никой не се чука, бе!