Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Шофьор от бърза помощ си иска от млада лекарка,но тя му отказва. Жестоко засегнат,изпраща писмо до министърът на здравеопазването: Господин Министър,въпреки,че съм здравно осигурен, достъпът ми до здравеопазването е ограничен.....
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Разговор с приятел: - Винаги ми е било трудно да водя мацки вкъщи - в началто заради родителите ми, а сега заради жена ми!
Разни
03.10.2017
2,085 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло. Бащата: - Сине донеси от колата тесто - ще ловим на него. Синът: - Ама тате, аз не знаех, че е за риболова и го изядох. - Е нищо, донеси хляба! - Е да де, ама аз не знаех, че и той е за риболова и по пътя го изядох целия. - Значи да знаеш - никога вече няма да те взимам с мене за риба. Айде дояждай червеите и да си ходим!
Ако видите жена с черни очила, с машинка за броене на пари в едната ръка и меч в другата, то знайте - това е родната ни Темида.
Един полицай спира една кола, гледа, кара я змей! Без да се замисли полицаят му казал: -Ей, дъхни ми!
Звъни мутра в компютърен магазин: - Абе ей, вие какъ компютър сте ми продали?! Не работи! - А копчето "Power" натиснахте ли? - Два пъти го натиснах, не работи!
Мъж се прибира късно вечерта и вижда през процепа на вратата, че вътре в къщата свети ръчно фенерче. Той веднага звъни в полицията: - Ало, полицията ли е? Има някой в къщата ми, подозирам, че са крадци! - Господине, за съжаление сега всички патрулки са заети, ще пратим екип, веднага след като някой се освободи, след час-два... Мъжът затваря слушалката и звъни отново след три минути: - Ало, пак съм аз. Тъй като нямате свободни патрулки, бях принуден да прострелям крадците сам. Когато някой се освободи, пратете с него две-три линейки да приберат труповете. След няколко минути към къщата му с пуснати сирени долитат пет полицейски коли, двора моментално се запълва с въоръжени полицаи, изплашените крадци излизат от къщата и се предават. Старшината се нахвърля върху собственика на имота: - Нали казахте, че има поне три трупа!... - А пък вие казахте, че всичките ви полицаи са заети...