Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Според мен у нас повечето шофьори тръгват не на зелено на светофара, не на жълто, а на "Сега ще стане жълто".
Бисери 3,061 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три приятелки били колежки и съседки в един и същ вход на блок. Прибирали се по тъмно от работа. Както се случва понякога входа не бил осветен и се спънали в някакъв труп. Едната го опипала, набарала му члена и казала: -Мъж е, ама не е моя. Втората същото направила и казала: -Верно, не е твоя мъж! И третата на свой ред го обарала и отсякла: -Този мъж не е от нашия квартал! По социалистическо време група студенти се явяват на изпит по политикономия. Излиза един - доволен, ухилен… Колегите му го питат: - Какво стана бе? - Скъсаха ме. - А защо си такъв доволен? - Това нищо не е, Пешо направо го арестуваха. Служител на руското ОМОН залавя вражески шпионин. - Стой, стреляю будет ! - Стою... - Стреляю... Събужда се през нощта Хилари Клинтън. Ръчка в хълбока Бил: - Бил! Отивам до тоалетната. - Ъхъ.. - Бързичко, само да пишкам и се връщам. - Ъхъ... - Разбра ли? До тоалетната съм и се връщам. - Защо ме будиш? Разбрах, ще пикаеш... - Ами да не ми заеме някой мястото... Жена към любовника си: — Хайде бързо влизай в гардероба! — Ще се задуша там! — Бързо, бързо! Още никой не се е задушил там!