Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Телефонът звъни. - Да, моля! - Извинете, грешка. - Откъде разбрахте, че е грешка? - Моята жена никога не казва "Моля".
Семейни 2,892 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вече и в Столипиново пият плодова бира. Бира с вкус на манго. - Здравейте! Провеждаме социологическа анкета. Кажете, моля, къде бихте искали да прекарате отпуската си? - В 1972 година... Дошло чукчи в големия град. Влиза в един магазин с печки, хладилници и друга техника. Гледало, гледало какво да си купи и накрая решило да си купи хладилник. Магазинерът го пита: - За какво ти е хладилник, та при вас е студено? А чукчи отговаря: - Да, у нас минус петдесять, а здесь минус пять - грется будем!!!! Един се оплаква на приятеля си по телефона: - Абе, съмнявам се, че жена ми ми изневерява. - По какво съдиш? - Преместихме се от кв."Младост" в "Банишора" и все един и същи техник идва да оправя телевизора.. Говорят си трима приятели на кой жена му от какво се възбужда най-много. Първия разказва... мойта най-обича, така лекичко с езиче около зърното..и т. н. Втория казва, мойта пък най-обича ..така с език от вътрешната страна на бедрата..и т. н. Третият ги слуша и им казва..абе, момчета това е нищо..моята направо откача, като се изпразня ..и се избърша в пердетата!