Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика: - Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам. - А, не не мога, уморена съм. - Добре де, ако аз не позная ще ви дам $500. - А не,... е добре хайде. И така мъжът задал някакъв въпрос, блондинката не знаела и му дала $5. Дошъл нейния ред: - Кое е това нещо, което се качва в гората на четири крака и слиза на три? Мъжът почнал да мисли, мислил, мислил нищо не измислил. Извадил лаптопа и почнал да рови. Но накрая се отказал извадил и й дал $500. Дошъл негов ред: - Добре де, какво е? - Ами, и аз не знам - казала тя и му дала $5.
Блондинки 8,425 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама пенсионери се срещат и единият казва на другия: - Ей имам чувството , че почнах да се подмладявам. - Що бе? - пита другият. - Абе преди като бях малък се напикавах, а сега почнах и да се насирам. Разправят: "От ежедневната суета забравяме за вечното!" Но какво на този свят е по-вечно, от ежедневната суета? Отиват двама на интервю за работа. Шефът на отдел "Кадри" го поглежда и пита единия: - Пиете ли? - Пия. - Колко може да изпиете? - Ами, то зависи как... - Не сте ни нужен. Питат другия(Генко): - А вие пиете ли? - Да, пия. - Колко? - Кило водка. - Взимаме ви. Първият мъж се възмущава: - Как така, аз пия като всички, не ме взехте, а той може да изпие кило водка и го взимате. - Той си знае мярката, а Вие не! В дискотека на бара седи мутра и си пие уискито. По едно време през вратата влиза красиво момиче и той решава да я заговори. Отива при нея и я пита: - Здравей, как се казваш? Момичето го погледнало и му отговорило: - Станка. При което мутрата си оставил чашата на една маса и казал: - Не те питам с какво си дошла, а как се казваш!!! Учителката казала на учениците всеки да си донесе домашния любимец за следващия час по биология. Всички донесли кученца, котки, костенурки, рибки... Все страхотни животинки. Добре отгледани и пригласени за изложба. Започнала Марийка: -Това е моето кученце, храним го със специални храни, всеки ден го къпем, то е най-красивото кученце на света. Всички деца пляскали. Минали още няколко деца и дошъл ред на Иванчо. Учителката го запитала: -Какво е това Иванчо, всички са донесли красиви животинки - кученца, котки, рибки, зайчета, а твоето някакво опърпано, оръфано, проскубано, смачкано - на абсолютно нищо не прилича. -Това е морско свинче, госпожо. - отговорил Иванчо. -Е как морско свинче бе Иванчо, виж морското свинче на Гошко, колко е хубаво... А твоето цялото проскубано, окъсано и смачкано... -Еми това е от тиксото, госпожо... -Какво тиксо бе Иванчо? -Еми докато го чукам го овивам с тиксо да не се пръсне като свърша :)