Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Блондинка и мъж пътуват в самолет. Мъжът решил да се избъзика: - Искате ли да играем на една игра? Аз ще ви задавам въпрос, ако не познаете ще ми дадете $5, а ако аз не позная аз ще Ви дам. - А, не не мога, уморена съм. - Добре де, ако аз не позная ще ви дам $500. - А не,... е добре хайде. И така мъжът задал някакъв въпрос, блондинката не знаела и му дала $5. Дошъл нейния ред: - Кое е това нещо, което се качва в гората на четири крака и слиза на три? Мъжът почнал да мисли, мислил, мислил нищо не измислил. Извадил лаптопа и почнал да рови. Но накрая се отказал извадил и й дал $500. Дошъл негов ред: - Добре де, какво е? - Ами, и аз не знам - казала тя и му дала $5.
Блондинки 8,426 прегледа
Следващ →

Още вицове

В началото на творческия си път културния министър Абрашев отишъл в библиотеката на музикалната академия и казал на библиотекарката: - Да имате нещо за Вивалди? - Да, имаме една монография! - казала жената. Искате ли я? - Е-е-е, монография! - нацупил се Абрашев. Нямате ли нещо "Стерео"? Шофьор от кортежа на премиера обяснява: "Спрях пред пешеходната пътека, за да може пешеходецът спокойно да пресече, а той взе че припадна от учудване." В гората направили машина за лимонада. Първа отишла Лиса. Пуснала стотинка, излязла й чашка с лимонада. Отишъл Вълчо. Пуснал стотинка, излязла му чашка с лимонада. Отишла Меца. Пуснала стотинка, излязла й чашка с лимонада. И така се изредили всички животни от гората. Дошъл и Ежко Бежко. Пуснал стотинка, излязла му чашка без лимонада. Той пак пуснал стотинка, но пак нямало лимонада. Ежко ритнал машината и пак пуснал стотинка, но пак нямало лимонада. Тогава таралежът разбил машината, а от там изкочило Зайко Байко и казал: - Изчакай бе Ежко, още нямам пиш... Писмо до руския Дядо Мраз! Не пий! Полицай задържа трима много пияни габровци на една софийска улица и ги води в полицейския участък. Началникът на участъка пита: - Къде е четвъртият човек? - Какъв четвърти? - Човекът, който им е платил сметката…