Вълкът се оплаква на Заека,че жена му го допуска до себе си само
2 пъти в годината и го пита,той как постъпва,че зайкинята му бута
всяка вечер.
- Поднясям и букет червени рози,пускам и песента"Секс Бомб",
пляскам я по задника и тя ми ляга.
Вълкът се прибира.Жена му се къпе.Пуска силно"Секс Бомб",открехва
вратата на банята и пъхва само букета червени рози.
- Зайооо,ненаситникооо,следобяд беше тук,пак ли ти се иска?
Отишъл веднъж Христо Стоичков на хижа в планината. Времето било просто прекрасно - греело приятно топло слънце, въздухът бил изпълнен с неповторимия мирис на гората. В изблик на поетическо вдъхновение, Стоичков казал:
- Ех, каква хубава утрин!
А ехото по навик отвърнало:
- Майката, майката...