Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мисля, че съм позъчно мовреден.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Доктор към пациент: - Трябва ви пълно спокойствие, никакви вълнения. Съветвам ви да се върнете на работа.
Разни
03.10.2017
1,830 прегледа
Следващ →
Още вицове
Задачка за четвъртокласници: Деца, ЕС ни спря 825 млн. евро по миналата седмица, а миналата още 1.6 млрд. евро. Сега държавата ще извади тези пари от бюджета. Пита се в задачата - по колко яйца можеше да си купи всеки българин, ако тези пари бяха получени(т.е. ако някои не бяха корумпирани). Приемаме, че България е точно 7 млн. ---- Решение :825 млн.+1.6 млрд евро = 2 425 000 000 евро --> 4 728 750 000 лева/ 7 млн = 675,53 лв на всеки български гражданин или 3375 яйца ... Трябва да си изкукал от прекомерна употреба на яйца, за да мине по новините: "Станишев повече доволен от доклада, не коментира оставки" http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=275052 ----
Ето как си представям кучетата, когато лаят през нощта: КУЧЕ 1: ХЕЙ! Аз съм куче! Има ли други кучета наоколо? КУЧЕ 2: Да! Аз също съм куче! КУЧЕ 1: Супер! Аз съм куче и ям храна! КУЧЕ 2: Аз също ям храна! Имаме толкова много общи неща помежду си! КУЧЕ 1: Акаш ли? Аз акам! КУЧЕ 2: И аз също! КУЧЕ 1: Аз имам хора! Имаш ли хора? КУЧЕ 2: Да! Имам! В момента спят! КУЧЕ 1:Наистина ли?! Моите хора също спят! КУЧЕ 2: Хайде да изпеем една весела песен за нашите спящи хора! КУЧЕ 1: Хайде! Да започваме! *започва адско виене*
- Докторе, да не ме считате за идиот? - Не, но може и да греша!
Държавата се издържа от събраните данъци - народа от укритите...
Мацка се обажда по телефона на младеж: - Нашите заминават на вилата, ела у нас. - А какво ще правим? - Ще изпием бутилка вино. - А после? - Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината. - А после? - Ще потанцуваме и ще си легнем. - А после какво? - Как какво? Ще се чукаме до сутринта! - Аха, разбрах намека. Тръгвам.