Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Доктор към пациент: - Трябва ви пълно спокойствие, никакви вълнения. Съветвам ви да се върнете на работа.
Разни 1,830 прегледа
Следващ →

Още вицове

Задачка за четвъртокласници: Деца, ЕС ни спря 825 млн. евро по миналата седмица, а миналата още 1.6 млрд. евро. Сега държавата ще извади тези пари от бюджета. Пита се в задачата - по колко яйца можеше да си купи всеки българин, ако тези пари бяха получени(т.е. ако някои не бяха корумпирани). Приемаме, че България е точно 7 млн. ---- Решение :825 млн.+1.6 млрд евро = 2 425 000 000 евро --> 4 728 750 000 лева/ 7 млн = 675,53 лв на всеки български гражданин или 3375 яйца ... Трябва да си изкукал от прекомерна употреба на яйца, за да мине по новините: "Станишев повече доволен от доклада, не коментира оставки" http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=275052 ---- Ето как си представям кучетата, когато лаят през нощта: КУЧЕ 1: ХЕЙ! Аз съм куче! Има ли други кучета наоколо? КУЧЕ 2: Да! Аз също съм куче! КУЧЕ 1: Супер! Аз съм куче и ям храна! КУЧЕ 2: Аз също ям храна! Имаме толкова много общи неща помежду си! КУЧЕ 1: Акаш ли? Аз акам! КУЧЕ 2: И аз също! КУЧЕ 1: Аз имам хора! Имаш ли хора? КУЧЕ 2: Да! Имам! В момента спят! КУЧЕ 1:Наистина ли?! Моите хора също спят! КУЧЕ 2: Хайде да изпеем една весела песен за нашите спящи хора! КУЧЕ 1: Хайде! Да започваме! *започва адско виене* - Докторе, да не ме считате за идиот? - Не, но може и да греша! Държавата се издържа от събраните данъци - народа от укритите... Мацка се обажда по телефона на младеж: - Нашите заминават на вилата, ела у нас. - А какво ще правим? - Ще изпием бутилка вино. - А после? - Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината. - А после? - Ще потанцуваме и ще си легнем. - А после какво? - Как какво? Ще се чукаме до сутринта! - Аха, разбрах намека. Тръгвам.