Две блондинки си говорят по образователни теми.Едната пита:
-Гледала ли си "Титаник"?
-Да.-отговаря другата.
-А коя ти е любимата сцена?
-Тая дето са на кораба.
Блондинка влиза в магазин и вижда непознат предмет.
- Какво е това?
- Термос.
- За какво се използва?
- Ами ако сложите в него нещо топло, то стои топло, ако сложите студено - остава студено.
На другия ден блондинката гордо показва термоса на колегите си в работата:
- Вижте каква полезна вещ! Сложиш в него нещо топло - стои си топло; сложиш студено - запазва се студено.
- А ти какво си сложила в него?
- Две кафета и един сладолед.