Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо в контактите вдясно пише кои приятели днес имат рожден ден, а къде и кога не пише?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Кучето си мисли: „ Ето моя собственик… Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, ..Сигурно е Бог!“ Котаракът си мисли: „Ето моя собственик..Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, … Сигурно аз съм Бог!“
Животни
03.10.2017
3,288 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две мутри се срещат и единия почва да говори на другия: - Леле, с каква мацка се запознах вземах и телефона! На следващия ден: - Леле, с каква мацка се запознах вземах и телефона! На по-следващия ден: - Леле, с каква мацка се запознах вземах и телефона! Другия отговаря: - Добре бе стига си им взимал тия телефони, вземи им нещо друго: телевизор, видео...
Върви Иванчо по коридора на училището и крещи: - Къде е логиката, къде е разумът... Среща го директорът и пита: - Иванчо, к`во ти има бе? Вървиш из коридора, по време на час, крещиш като ненормален, к`во става? - Кво става - отвръща Иванчо - пръднах в час и ме изгониха, а те останаха вътре. Къде е логиката, къде е разумът...
Учителката пита: - Какво означава израза "сизифов труд"? Иванчо: - Означава безполезна работа. Например, научил си си урока, а да не те изпитат на него.
- Защо децата на студентите са нервни? - Защото първите три месеца ембрионът с ужас чака мама ще направи ли аборт. Следващите 3 месеца ембрионът гадае, ще се ожени ли татко за мама. А последните 3 месеца ембрионът мисли, как ние тримата ще живеем с две стипендии.
Красива програмистка забременяла. Отива при гинеколог и пита: - Докторе, можем ли да направим "UNDO"? - Не, направили сте "Save" вече.