Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кучето си мисли: „ Ето моя собственик… Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, ..Сигурно е Бог!“ Котаракът си мисли: „Ето моя собственик..Грижи се за мен, храни ме, играе си с мен, … Сигурно аз съм Бог!“
Животни 3,288 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри се срещат и единия почва да говори на другия: - Леле, с каква мацка се запознах вземах и телефона! На следващия ден: - Леле, с каква мацка се запознах вземах и телефона! На по-следващия ден: - Леле, с каква мацка се запознах вземах и телефона! Другия отговаря: - Добре бе стига си им взимал тия телефони, вземи им нещо друго: телевизор, видео... Върви Иванчо по коридора на училището и крещи: - Къде е логиката, къде е разумът... Среща го директорът и пита: - Иванчо, к`во ти има бе? Вървиш из коридора, по време на час, крещиш като ненормален, к`во става? - Кво става - отвръща Иванчо - пръднах в час и ме изгониха, а те останаха вътре. Къде е логиката, къде е разумът... Учителката пита: - Какво означава израза "сизифов труд"? Иванчо: - Означава безполезна работа. Например, научил си си урока, а да не те изпитат на него. - Защо децата на студентите са нервни? - Защото първите три месеца ембрионът с ужас чака мама ще направи ли аборт. Следващите 3 месеца ембрионът гадае, ще се ожени ли татко за мама. А последните 3 месеца ембрионът мисли, как ние тримата ще живеем с две стипендии. Красива програмистка забременяла. Отива при гинеколог и пита: - Докторе, можем ли да направим "UNDO"? - Не, направили сте "Save" вече.