Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В школа за тайни агенти, до последния изпит успяли да се класират само американеца, французина и Бай Ганьо. Последния изпит се състоял във това да докажат вярността си към тайните служби. Дали първо на американеца един пистолет и му показали една стая и му казали: - В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Тои влязал в стаята постоял, постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал: - Не мога да я убия. Аз 20 години живея с тази жена, не мога!!! Скъсали го и го пратили по живо по зрдаво да се прибира в тях. Втори повикали французина и му казали: - В тази стая се намира жена ти за да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Влязал французина в стаята и той постоял около 10-15 минути излязал супер притеснен и казал: - Не мога да я убия аз. Аз от 20 години живея с тази жена, Обичам я! И него го скъсали. Най-накрая извикали Бай Ганьо дали му пистолета и на него му показали една стая и му казали: - В тази стая се намира жена ти. За да ни докажеш своята вярност и че никога няма да се разколебаеш в мисия трябва да я застреляш. Бай Ганьо влязъл в стаята още вратата не се била затворила и се чуло: "Дан, дан, дан, дан, дан, пат-кют, пат-кют, пат-кют". Бай Ганьо илиза от стаята супер ядосан и се развикал: - Ей, гадняри! Дали сте ми халостни патрони и трябваше да я трепа с табуретката!
Разни 3,462 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ти постоянно ми изневеряваш... - Ама какво говориш, аз не ти изневерявам. Сравнявам. Преди сватбата: ТОЙ: Ура! Най-после! Едва дочаках! ТЯ: Да си ходя ли? ТОЙ: Не, даже не си и помисляй за това! ТЯ: Обичаш ли ме? ТОЙ: Разбира се! ТЯ: Някога изневерявал ли си ми? ТОЙ: Не, как въобще ти хрумна? ТЯ: Ще ме целунеш ли? ТОЙ: ДА! ТЯ: Ще ме биеш ли? ТОЙ: В никакъв случай! ТЯ: Може ли да ти вярвам? След сватбата - четете отдолу нагоре. Събрали се хусарите карти да играят, учудени забелязват, че Ржевски го няма. - Корнет! Да знаете къде е Ржевски? Корнет Оболенски: - Поручикът каза, че ще дойде след един час, ако успее. - А, ако не успее? - Тогава след около 10 минути! Режисьор към актьор: - Покажи разочарование! ... - Не е това! Представи си твоята годеница без грим! Дъщеря звъни на баща си: - Тате, откраднаха ме и ме возят някъде в една кола. Искат да ме омъжват, спасявай ме!!! - На какво кола те возят дъще? - Прилича ми на Bentley Continental Turbo RT 2012 година. - Бъди щастлива, дъще, ние с майка ти много се радваме за теб!