Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баща завел сина си на риболов. Хвърлил въдицата и двамата зачакали. Седяли така много време, обаче нищо не кълвяло. Бащата: - Сине донеси от колата тесто - ще ловим на него. Синът: - Ама тате, аз не знаех, че е за риболова и го изядох. - Е нищо, донеси хляба! - Е да де, ама аз не знаех, че и той е за риболова и по пътя го изядох целия. - Значи да знаеш - никога вече няма да те взимам с мене за риба. Айде дояждай червеите и да си ходим!
Разни 5,690 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Корея на оградите пише: "Внимание! Зло и невкусно куче!" Телефонно запитване проведено сутринта след 31 декември, даде следните резултати: 2% от запитаните от говори с "Да", 3% - "Ало", а останалите 95% имаха затруднения с отговора. Народна поговорка: "Където видиш село от девет къщи с десет кръчми, бягай от него." По тази логика Студентски град трябва да е безлюден… ама не е! Контрольор се обръща към пътник с куче в рейса: - Платихте ли за кучето? - Не, то ми е подарък. Отишли президентите на Русия, Канада и България при Господ. Канадския президент попитал: - Дядо Господи, кога Канада ще стане най-великата страна в света? - Е, няма да е когато ти си президент. Канадския президент се смутил и излезнал. Влиза руският президент и той пита: - Дядо Господи, кога Русия ще стане най-великата страна в света? - Ами, няма да е по твое време - отговаря Господ. Руския президент също излезнал покрусен. Влиза накрая Петър Стоянов и пита: - Дядо Господи, кога България ще стане най-великата страна? ...а дядо Господ се покрусен излязъл.