Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: - Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: - Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: - В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: - Ееее, бай Ганьо, ти пък... ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: - Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: - Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: - И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово - от Горно беше.
Други 5,630 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вечерта син пита баща си: - Тате, защо всички приказки които ми ги четеш вечерта започват с "Имало едно време...", а завършват винаги с хр-хр-хр. Оля осъзнаваше, че не е красавица, затова се научи да си инсталира Windows сама... Господин Иванов знае, че за да се запознаеш с момиче, трябва да се приближиш, непринудено да поговориш за времето и след това да се представиш. Веднъж докато се разхождал той срещнал момиче, което разхождало болонката си. Приближил се, изритал кучето с всичка сила и казал: - Ниско лети. На дъжд ще да е. Между другото, разрешете да се представя: Иванов. - Прощавай, а ти вярваш ли в Бог? - Да, вярвам. В Бакхус...Ще сипете ли? На габровец му дошли гости. Постояли, поприказвали. По едно време домакинята подсетила мъжа си: - Няма ли да предложиш на гостите нещо освежително? - Разбира се! - отвърнал габровецът. И отворил широко прозорците…