Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момиче казва на баща си: - Татко, като отида в дискотеката постоянно идват момчета и искат да ме чукат. Какво да правя? - Попитай ги: "Как ще кръстиш сина ни?" Отива тя на дискотека. Към нея се приближава момче и й казва: - Хайде да ходим да се чукаме. - А как ще кръстиш сина ни? Оня изчезнал. Приближава се друг: - Хайде да ходим да се чукаме. - А как ще кръстиш сина ни? - Хайде, хайде да вървим. Излезли, скрили се в храстите и свършили работата. - Е, как ще кръстиш сина ни? Момчето, завързвайки презерватива на възел: - Ако се измъкне от тук, ще го кръстя Дейвид Копърфийлд.
Семейни 3,098 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хванали се на бас българин, руснак и американец -кой е по-голям мъж... Трябвало всеки да изпие по бутилка от националното си питие, да влезе в клетката на разгонена мечка да се здрависа с нея, а накрая да оправи разгорещена бразилка... Пръв се пробвал американеца, изпил бутилка бърбън, влязъл при мечката от там се чула една врява и горкия едвам излязъл жив от клетката... След него руснака изпил бутилка водка влиза спокойно при мечката с финес се здрависал и после като пич изчукал бразилката. Докато се тупал по гърдите дошло ред и на нашенеца... Човека изпил една домашна 60 градусова ракийка и се запътил към клетката... чуло се едно боричкане вътре, едно блъскане... След малко излиза нашия закопчал си панталона , поизтупал се и рекъл: - Абе де е тая бразилка да се здрависаме......? ? ? Касиерка в банката: - Кажете номер на лична карта! Клиентка: - На моята ли? - Ако можете, кажете на моята! Две блондинки работели на строеж. Едната попитала: - Забелязах, че вадиш гвоздеи от кутията с инструменти, оглеждаш ги и хвърляш някои от тях. Защо? - Ами понякога вадя от кутията гвоздеи, които са към мен с остра си част - те са дефектни - нямат главичка. Ако гвоздеят е насочен с острото към къщата, значи е здрав. - Колко си глупава! Гвоздеите, които сочат към теб не са дефектни! Те просто са за противоположната стена на къщата! Студентка се прибира в къщи към 3-4 през нощта. Майката я чака притеснена и с разтреперен глас казва: - Дъще къде ходиш, защо закъсня толкова? Девойката казва: - Мамо, остави ме на мира, защото съм пияна като тиква! - Защо като тиква, дъще? - пита майката учудено. - Ами защото освен, че съм пияна съм и пълна със семе.... Момче с мотопед се блъска в дебел човек. — Не можа ли да ме заобиколиш?! — Страхувах се, че няма да ми стигне бензинът…