Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Американец, французин и българин се запознават в една болница. Американецът е със счупен крак, французинът със счупен крак и ръка, а българинът е в гипсово корито. Тримата си разказват как са се озовали там. Започва американецът: - Прибирам се от командировка при жена си и след бурен секс първата вечер аз по навик извадих 50 долара. Тя се побърка и ме нападна с точилката... Французинът: - Прибирам се аз от командировка при жена си и първата вечер след страхотен секс по навик изваждам 100 евро, тя по навик ми връща 50 и като се започнахме... Българинът: -Прибирам се аз от командировка при жена ми и веднага се ориентираме към спалнята. По средата на третия тек на вратата се звъни. Тя, по навик "Мъжът ми! ", аз, по навик, през балкона...
Семейни 3,181 прегледа
Следващ →

Още вицове

Има жени, които не са красиви и не знаят това. Те са глупави - избягвайте ги. Има жени, които не са красиви и знаят за това. Те са нещастни - съжалявайте ги. Има жени, които са красиви и не знаят за това. Те са скромни - помогнете им. Има жени, които са красиви и знаят това. Те сами решават, какво да правят с вас. Из гората върлувал свински грип. Де що има животни се покрили из дупките си. Само Мечо Пух и Прасчо се разхождали безгрижно наоколо. Прасчо си мислел: - Колко е хубаво да имам приятел като Пух. Пух си мислел: - Прасето, ако кихне.... мъртъв е!!! Зима. Вълкът е гладен. Хванал заека и му казва: - Зайо, приятел си ми, но животът ми е по мил от теб. Ще те изям. - Добре, Вълчо, изяж ме, щом въпросът е на живот и смърт - казал му заекът - но моля те, имам много важен разговор с гората. Пусни ме първо да говоря с нея и после ме изяж. Вълкът му казал, че ако гората отговори на заека, той няма да го изяде и ще го пусне. Стигнали до гората и заекът се провикнал: - Лес… - йес, йес - отговорила гората. - Какой цветок растьот в етава мароза? - Роза, роза…- отговорила гората. Вълкът се объркал от разговора и заекът избягал. Вълкът на свой ред се провикнал към гората: - Лес… - йес,йес… - Что я буду есть в ету ночь темную? - Ую, ую… А знаете ли кое е най-страшното? Когато БАБА ви каже, че трябва да отслабнете! Две проституки си говорят: - Какво би направила, ако срещнеш някой вълшебник? - Че кво - 100 кинта, както на всеки друг.