Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Собственик на лека кола се оплаква на съседа си, че са му откраднали колата предната нощ. - Обади ли се в полицията? - Не съм, чакам да я пребоядисат. Тъкмо беше започнала да избива ръжда.
Разни 2,664 прегледа
Следващ →

Още вицове

Джордж Буш след визитата си в Испания казва на жена си: - А ти знаеш ли, че всички в Испания говорят на мексикански? Две блондинки решили да станат репортерки. От редакцията на вестника им дали задача - да вземат интервю от Снежния човек. Тръгнали те да го търсят. Стигнали до едно място, където се говорело, че се е мяркал. Първата блондинка: - Хайде да се разделим! Аз ще тръгна наляво, а ти надясно. Ако не намерим Снежния човек до половин час се връщаме пак тука. Другата се съгласила и се разделили. След половин час първата блондинка се връща, а втората я няма. Решила да тръгна по следите й в снега, и да я намери. Тръгнала тя, вървяла, вървяла и изведнъж гледа - в снега се търкаля диктофонът й. Включила го да чуе последно, какво е записала, а от там се чува гласът на втората блондинка: - Здравей уважаеми Снежни човеко. Мога ли да взема интервю от теб? - На, взимай! - Ама това не е интервю! - Взимай го, казах… Голяма група руски войници в покрайнините на Киев 2022 се движат по пътя, когато чуват от една малка височина - "Един украински войник е по-добър от 10 руски". Командирът праща 10 войника да идат да видят. Чува се престрелка и пак - "Един украински войник е по-добър от 100 руски". Командирът праща 100, пак престрелка и отново същият глас - "Един украински войник е по-добър от 1000 руски". Командирът изпраща 1000, престрелки, и един руски войник се довлачва на обратно и казва - "Недей да пращаш повече хора, това е капан! Не е един - двама са" Слещат се две мутри. Първият: - Брато, вчера ходих в сервиза ....Начи сложих си на Мерцедеса всички екстри, каквито имаше. Абсолютно всичкооооо....Дадох още 20 хиляди долара... Вторият: - Ебаси, и аз миналата седмица ходих в сервиза. И аз си сложих всички екстри....Дадох 25 хиляди долара... - Я па ти!!? Как така,бе? Аз си сложих абсолютно всичко...Какво повече си сложил за 5 хиляди долара? - Абе виж сега...Нали знаеш, че не съм добре с очите. Накарах ги да ми сложат предно стъкло с четири диоптъра... - А блутут има ли? - Да. - А камерата колко е? - Три мегапискела. - А мп3 има ли? - Стига сте се гаврили? Като ще крадете, крадете...