- Ако не ми кажеш, че ме обичаш, ще скоча през прозореца!
— Но ние сме на партера!
— Добре де, тогава ще скоча пет пъти!
- Как се лови заек?
— Прикривате се зад някое дърво и започвате да издавате звук на морков…
Една жена в пътническо бюро:
— Един билет за Ню-Йорк!
— С чия компания искате да пътувате? Има няколко компании за Ню-Йорк?
— Не искам компания, сама ще пътувам!
- Скъпи, искаш ли да правим секс?
— Какво ти става? Късно е. Вече почти съм заспал, уморен съм. Утре ставам рано.
— Спи, спи, миличък. Аз говоря по телефона…
Жената на програмист му носи кафе. Той без да отделя поглед от монитора, взима кафето и отпива. Казва и:
— Не мога да го пия без захар!
— Знам, скъпи, – отговорила жена му. – Просто исках да ти чуя гласа…
Мъж отива на лекар и казва:
— Докторе, едната ми топка е желязна, а другата дървена. Какво да правя?
— А, вие имате ли деца?
— Да, две, Терминатора е на три години, а Буратино скоро тръгва на училище.
На един човек му се пука гумата на колата. Спира, вади крик и започва да сваля гумата. Любопитен минувач спира до колата и пита:
— Какво става?
— Как какво? Свалям гумата.
В този момент минувача грабва щангата, прасва предното стъкло и казва:
— Аз пък ще взема радиото!
Алкохолик отива при доктора и казва:
— Докторе, боли ме черния дроб!
— Одеколон пиете ли?
— Пия, докторе, но не помага!
- Какво означава поговорката „И вълкът сит и агнето цяло“
— Че вълците са изяли овчаря и кучето.
В еврейско неделно училище:
— Я кажи Йосифчо, кое тежи повече, 1 килограм желязо или 1 килограм вълна?
— Когато купуваме или когато продаваме?
Командирът пита касиера:
— Къде държите парите на полка?
— В здрава кутия.
— Надеждна ли е?
— Абсолютно! Никакъв ключ не може да я отвори.
— А вие как я отваряте?
— С кламер.
Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве.
— Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? – попитала Айшето
— Не ма, виж колко желязо потъна!!
Син на мутра се прибира вкъщи след последния учебен ден. Баща му го пита:
— Е, сине, как завърши?
— Ами, тате, 5 двойки… — Мале-е-е, голям бой ще падне!
— Знам, тате, взел съм адресите на даскалите.
Жената:
— Учените твърдят, че сега хората живеят с десет години повече от преди.
Мъжът:
— Е,надявам се сега да намериш време да ми зашиеш копчето на ризата.
Звъни се на вратата.
— Кой е?
— Джак изкормвача!
— Скъпа, за теб е!
Една студентка влиза в стаята на младия си учител и започва да си разкопчава блузата.
— Бих направила всичко, за да изкарам този изпит!
— Мммм… абсолютно всичко ли?
— Да! – казала тя и се притиснала до учителя.
— А би ли… учила?
- Какво е смелост?
— Да тичаш по релсите срещу влака и да крещиш „Пази се, ще те блъсна!“.
Между писатели:
— Една дама ми сподели, че чела в автобуса моя най-нов роман и пропуснала 6 спирки!
— Интересно… Как е могла да заспи толкова дълбоко по време на движение?!
- Защо дебеланковците са добродушни?
— Защото нито могат да се бият, нито да тичат бързо…
Млада, бременна програмистка седи в кухнята и плаче. Майка и мърмори:
— Как можа, бе Марче? Как посмя да го направиш?
Програмистката през сълзи:
— А, той обеща да стане регистриран потребител…