Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Американски бар. Влиза мъж и поръчва две чаши уиски. Барманът: — Защо пък две? Мъжът: — Разбирате ли, имам приятел, който е много далеч, винаги поръчвам по две чаши, все едно, че той е тук до мен. Историята се повтаря няколко години, докато веднъж мъжът се появява и поръчва само една чаша уиски. Учуден барманът пита: — Винаги поръчваш по две чаши, а сега една. Да не се е случило нещо с приятеля ти? — А, нищо му няма, ама аз отказах пиенето…
Пиянски 1,680 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо белгийците не затварят вратата, когато ходят в тоалетната? - За да не ги гледа някой през ключалката. Във вагон пътуват двама тексасци. На една гара излезли от купето да си наквасят гърлото. Върнали се, гледат- местата им заети. Помолили пътниците да ги освободят, но те отказали. Тогава единият от тексасците извадил пистолета си и извикал: - Броя до три!!! Едно! Две! Пътниците се изпарили моментално. Приятелите седнали на местата си и единият философски отбелязал: - Ето заради такива нахалници, на нас тексасците ни е излязла лоша слава. След седмица меден месец младоженци влизат в ресторант: — Скъпи, знаеш ли какво ми се иска? — Да, но понякога не е лошо да се похапне… Новобранец заявява на наборната комисия, че иска да стане моряк. - Умееш ли да плуваш? - пита член на комисията. - Не. - Не умееш да плуваш, а искаш да станеш моряк? - Че защо? Нямате ли кораби? Един габровец пътувал с влак от София към Габрово, но на всяка гара слизал да си купи билет. Попитали го: - Защо слизате на всяка гара и си купувате билети, a не си купите билет направо эа Габрово? Той отвърнал: - Ами, докторът ми каза, че съм тежко болен и сигурно няма да оживея до там, заради това реших да спестя малко пари.