Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между две блондинки: - Знаеш ли какво означава ъплоуд къмплит. - Не. Какво? - Моят като свършва така казва...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Само в Перник от обърната колата може да се чуе смях.
Бисери
03.10.2017
3,087 прегледа
Следващ →
Още вицове
Докторът поглежда в устата му и казва: - Този зъб е в тежко състояние и трябва веднага да се извади. След тези думи зъболекарят се пресяга за клещите. Пациентът протяга ръка и стиска леко топките на зъболекаря с думите: - Няма да ни боли, нали, докторе?
Съпруга казва на мъжа си: - Прахосмукачката не работи, просто престана да духа! - Чудя се от кого ли е взела този пример?
Министерството на здравеопазването изпрати по случай Първи март над 1 500 000 мартеници на всички здравно неосигурени лица. Имало е и картичка с текст: "За Вашето здраве вече се грижи само тази мартеничка!"
Слънчев бряг. Един симпатяга си тръгва, сяда в колата и през прозореца се прощава с хубаво засукано маце, с което се чукали през това време. Преди да даде газ и да потегли и казва: - Да знаеш, доларите, дето ти платих, са фалшиви, та по-умно с тях! - Добре скъпи, ще го имам вредвид, но и ти да знаеш, СПИНА, дето ти го натресох е истински..
Мъж на 40 имал жена на 20! Негов приятел го попитал: - Добре вие с твоятя жена лягате ли си сега??? - Ми лягаме си, защто да не си лягаме! - спокойно му отвърнал 40-годишния. - Ми ти като станеш на 50 а жена ти на 30-ще си лягате ли??? - Ми да!!! Защто да не си лягаме?!! - Е добре! Ами ти като станеш на 60 а жена ти на 40??? Какво ще правиш тогава!!! Пак ли ще си лягате?!? - Ха!!! Че кой си ляга с четиридесет годишна жена!?