Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътуват две блондинки във влака и си говорят. — Това моето не е живот, а мъка! — Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец. — Откъде да го намеря толкова богат? — Тогава двама по 250. — Също е трудно. — Тогава четирима по 125. Тогава се обажда мъж, дремещ до тях в купето: — Като стигнете до 5 лева, ме събудете.
Блондинки 3,643 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Защо жените имат една гънка повече в мозъка от кокошките? Отговор: Да не серат по двора. Мъж и жена в колата. Пътуват. Тя в дясно от него. Скорост 60 км/ч. Тя: Вече 10 години сме семейство, не мога да търпя вече и ще ти кажа - искам развод. През цялото това време най-добрия ти приятел ми е любовник и то какъв! Не като теб - цък, цък, язък.. Мъжът увеличава скоростта на 70 км. и мълчи. - Ще ти взема и апартамента... Той увеличава на 80 - Ще взема и децата. Той увеличава на 90. - Ще взема и колата и онзи наш влог от 50 хил.лв. Той увеличава на 100 км/ч. На 500 м. вдясно дебел стълб. - Няма ли да кажеш нещо? Няма ли да искаш нещо? Лек завой в дясно, удар в стълба от дясната страна. Мъжът отговаря: - Всичко си имам, имам и еърбег - ти нямаш... - Колко ти е IQ-то? Блондинка: - Нямам IQ, имам Скайп! Двама приятели си говорят: - Какви времена доживяхме! Голяма криза...Пъхам си картата в банкомата, искам да си изтегля заплатата... - И той какво? - А той самия ми иска назаем сто лева до първо число. И не дава картата обратно! - Колко е голям вашият пакостник? На десет години? Дааа... късно е за аборт.