Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама наркомани се возят в кола. Единият: — Пешо, внимавай бабичка! — Ех, язък за бабичката. — Пешо внимавай – колоездач! — Ех, язък за колелото. — Пешо, внимавай бе – тир иде! — К’во да внимавам – нали ти караш.
Разни 1,649 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж работи в градината си. По едно време от съседната къща на бегом тича неговата съседка-блондинка, отваря пощенската кутия, поглежда в нея, затваря я и се прибира вкъщи. След известно време съседката отново тича, гледа в пощата, хлопва вратичката и се прибира. Когато това става за четвърти път съседа не издържа и пита: - Ама какво става? Да не се е случило нещо? - Точно така, случило се е! Моя тъп компютър непрекъснато ми съобщава: "You"ve got mail". Катаджия спира пияна мутра. Подава му тръбичката и казва: - Духай! - Ей, старши, дай да се поцелуваме поне преди това? - Как се нарича блондинка в университет? - Посетител. Мъж отишъл при известна гледачка. Тя го посрещнала с думите: - Вие сте баща на двама сина. - Вие така си мислите! Аз съм баща на трима сина! Ясновидката се усмихнала и добавила: -Не, Вие така мислите... Мъж и жена правят секс в кола. По едно време жената казва: — Колко си издръжлив днес миличко! А мъжът отговаря: — Това е илюзия – от половин час се друсаш на скоростния лост.