Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Моля ви, по-внимателно! – обръща се пътник към пилота. – За първи път се качвам на самолет! — Не се притеснявайте, аз също.
Професионални 3,214 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада съпруга се обажда към полунощ на майка си. - Мамо, пък моя още го няма. Мисля, че си има любовница. - Не мисли веднага най-лошото, скъпа. Може пък да го е блъснала кола - отговаря загрижената майка (ТЪЩА) Из отчета на извънземната комисия за правата на човека: Хората на Земята почват да ги мамят от самото раждане. В началото им дават биберони, после им разказват приказки, а после до края на живота им показват реклами, новини и прогнози за времето. Двама съседи си говорят: — Ей, много рано са ти пораснали дините! — Това не са дини, а грах. — И сливата ти много рано е окапала. — Това не е слива, а череша. — Е добре де, дай да не се караме… Я послушай как хубаво чурулика славейчето в храстите. — Това не е славейче, а гайгеров брояч. Кажи цялата истина и бягай. Балканска поговорка. Прибира се някакъв, мижитурка, два-дена по-рано от командировка , страшно щастлив. Свирка си с уста, отключва си, и си влиза в антрето. Направо се втрещява, като вижда на закачалката, огромен балтон, който стига почти до пода, и обувки 49 номер под него.. Докато мисли какво става, от спалнята се чува дрезгав и гаден глас: -Какво ма? ? Какво, ако си дойде твоят? Ще го смажа, ще го разчекна с голи ръце, тоя мърляч, само да ми падне. Оня тихичко, заотстъпвал към входната врата, и си шепти: -Ще, ти падна, ама друг път.Имам още два дни командировка...