Блондинка се моли:
— Господи, не искам нищо за себе си! Моля те дай на мама хубав и богат зет!
Съдебно дело.
— Обвиняеми, ако си признаете честно, къде сте скрили откраднатите пари, съдът ще смекчи вашето наказание.
— Господин съдия, това си е чисто изнудване.
Лягат си мъж и жена. Мъжът има желание за… — Скъпи, не днес, главата ме боли.
— За щастие няма да ми трябва главата ти…
В Сицилия :
— Не ме арестувайте – аз съм мафиот на служба в полицията!
— Точно за това Ви арестувам – аз съм полицай на служба
при мафията.
3 студенти при Св. Петър – от УНСС, от СУ и от ТУ.
Пита тоя от УНСС:
— От кой университет си?
— УНСС.
— Ти си бил в рая, сега отиваш в ада.
Пита тоя от СУ:
— От кой университет си?
— От СУ.
— Ти си бил в ада, отиваш в рая.
Пита нашия колега:
— От кой университет си?
— От ТУ.
Свети Петър пребледнява, започва да заеква, пада на колене пред нашия човек:
— Вие св. Инженер, отивате в ада, за да видите какво е рай!
Две кучета се разхождат:
— Я! Нова ограда!
— Ооо, това трябва да се полее…
- Днес ще имаме контролно.
— А калкулатори ще може ли да ползваме?
— Да.
— А транспортири?
— Също може… Така, пишете тема на контролното: „История на България през 11 век.“
Развеждат се родители и питат малкия Иванчо:
— Кажи, с кой искаш да живееш?
— А при кого ще остане компютъра?
Поради недостиг на пари блондинки качват килограми.
– Не им стигат парите да си купуват списания с нови диети.
Шеф от Македония събира служителите си им разяснява работния график:
— Понеделник – отмора от почивката.
— Вторник – подготовка за работа.
— Сряда – върло ке работим.
— Четвъртък – отмора от работа.
— Петък – подготовка за почивката.
— Събота и неделя – почивка. Имате ли някакви въпроси?
— Е па, сека среда ли върло ке работиме?
- Защо женените мъже надебеляват?
— Защото, когато ергенът се прибере вечер вкъщи, той отваря хладилника, вижда какво има там и тъжно се отправя към спалнята. А жененият мъж се прибира вечер вкъщи, отваря вратата на спалнята, вижда какво има там и тъжно се отправя към хладилника.
Една мравка носи на гърба си гъсеница. Друга мравка я среща и я пита:
— Какво е това на гърба ти?
Мравката отговаря:
— Нося си космодиск…
- Защо воланът на блондинката е изцапан с червило?
— Защото тя се е опитвала да надуе клаксона.
На един самотен остров останали три блондинки. Те намерили една магическа лампа, потъркали я и от нея излязъл дух. Той им казал, че ще им изпълни и на трите по едно желание. Първата си пожелала да е в мола на София, пуф и изчезнала. Втората си пожелала да е в апартамента си в Бразилия, пуф и изчезнала. А, третата се замислила и казала:
— Ах, колко ми липсват моите приятелки. Пуф и се появили!
- Г-н Иванов, много съм недоволен от вас – казва шефът. – Вече пет пъти ви звъня.
— Много се извинявам. Какво желаете?
— Нищо. Исках само да ви кажа, че първият път звъннах без да искам.
- Напускам те! Писна ми от твоите шеги за наднорменото ми тегло!
— Стой! Не си отивай! Помисли за детето ни!
— За какво дете?
— Ама ти не си ли бременна?!
- Моята котка е необикновена!
— И какво пък й е толкова необикновено?
— Ето, виж тези снимки.
— Е… птички… рибки… мишки… сирене… И какво?
— Котката ги е снимала!
Две блондинки си говорят на бара. Едната изведнъж пада на земята и умира, а другата я поглежда и я пита:
— Абе, ти на ква ми се прайш ма…
Двама приятели си пишат в Скайп:
— Аре се видим утре да пием по кафе?
— Егати, ти си първият човек, който успя да напише „бира“ с четири правописни грешки.
- Какво работите?
— Помагам на хората, страдащи от алкохолна зависимост.
— О! Психотерапевт ли сте?
— Не, продавач на щанда за спиртни напитки.