Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива един на работа с насинено око. Колегите му веднага го питат: — Какво е станало? А насиненото око: — Ами нали страдам от безсъние и понеже няма какво да правя през нощта понякога се обаждам в три сутринта на случаен номер да събудя някой и го питам: „Познай кой се обажда?“ — Е, и? — Вчера един позна.
Разни 1,831 прегледа
Следващ →

Още вицове

В нормалния свят има журналисти, медии, а у нас "средствата за масово втълпяване". Трима борци живеели заедно... Винаги когато се напие единия другите го биели. Един ден той отишъл при останалите и им казал - Днеска ще се напия, не искам утре да сам посинен, ясно? - Добре - отговорили другите ... На другия ден тои пак е подут и син - Абе нали ви казах да не ме биете бе?! - Ми брат... като се върна пиян... не те набихме, като почна да ни псуваш, не те набихме... като се изсра посредата на хола, не те набихме... ама като взе клечки за зъби, заби ги в *****то и каза "това таралежче ще живее с нас" нямаше как! Една жена се оплаква на приятелката си от семейния живот: - По цял ден се занимавам само с чистене... Мия чиниите, мия пода, мия прозорците... - Ами мъжа ти? - А, само това оставаше... Той сам си се мие. Ще създам мъж и жена и ще сложа първороден грях на цялото им потомство. След това ще забременя една жена, със себе си като нейното дете, за да се родя в човешка форма. Веднъж жив, ще се убия като жертва към себе си. За да ги избавя от греха, който аз им дадох. Та Да!!! Господ Бог - господар на логиката съвсем от началото на дните. Родило се едно черничко бебе... Ма хубавко ,хубавко.. Дядо Господ го гледал ,гледал..радвал му се... и му казал:" толкова си хубавко,ще взема да ти сложа крилца..." Черничкото момченце зарадвано попитало:"Значи ще съм ангелче?" "Не,"-отговорил Дядо Господ-" прилепче"....