Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един овчар си пасял стадото в планината. Mинали група ловци и един му рекъл: — Абе, Иване, ти тука си стоиш, а жена ти в село e с любовника. Като побегнал човека през гората. Пада, става, изподрал се из храстите, ожулил си ръцете и наи-после се спрял пред село. Почесъл се по главата и си рекъл. — Абе, ни съм Иван, ни съм женен, къде съм тръгнал!?!
Разни 1,534 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза Зайо Байо в горската кръчма и си поръчва едно голямо уиски! След малко идва Кумчо Вълчо и вижда, че Зайо Байо пие уиски, отива при него и му вика: - Зайо нема ли да почерпиш, бе? - Ша почепря Кумчо Вълчо! - Дай на Кумчо Вълчо една лимонада! След кръчмата Кумчо Вълчо хванал заека и му отпрал един здрав бой! На другия ден същата сцена се разиграла отново! Заека влязал в кръчмата и си поръчал голямо уиски, след малко дошъл вълка: - Зайо нема ли да почерпиш бе?! - Ше почерпя ве Кумчо Вълчо! - Дай на Кумчо Вълчо две лимонади! След кръчмата вълка хванал Зайо и му отпрал още по-здрав бой! На третия ден Вълка влиза доволен в кръчмата, че Заека си е научил урока и ще го черпи нещо по-така... - Зайо Байо няма ли да почерпиш нещо бе!? - Готово Кумчо Вълчо! Дай на Кумчо Вълчо една минерална вода, че като пие две лимонади не знае какво прави... Един мутраген се записал на уроци по английски. След като се обучавала няколко дена,решила да зарадва жена си,със изключителните си познания.Преди да се прибере в къщи,минал през пазара и купил домати. Жената го посрещнала на вратата.Оня казал: - Фор ю! Тя се изумила и отговорила: - Фор ми? Мутрагена се касдисал: - Не фурми ма, домати! Как ва е разликата между благородният наивник и благородният елен? Приликата е ясна, но разликатаа е в значимостта на рогата - колкото са по-големи рогата на благородният елен, толкова повече челяд ще остави след себе си! Като не можете да ми помогнете, поне не ми пречете..!!! Марийка пита баща си: -Тате,какво значи да си пиян? -Виждаш ли ги четиримата отсреща?Ако аз кажа,че са осем значи съм пиян. -Ама те са само двама, бе тате!