Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Горбачов, Рейгън и Тато ги извикал Господ. Първо повикал Горбачов. След малко руснака излиза и реве. — Какво стана бе? — Ами Господ ми каза, че ако не съм престанел да казвам на хората, че не съществува щял да хвърли едно топче и да натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Съветски Съюз… Влиза Рейгън. След малко излиза и той ревящ: — С тебе пък какво? — Господ ми каза, че ако не науча хората си, че не всичко е пари и бизнес ще хвърли едно топче, ще натисне едно копче и БУМ! ТРЯС! няма Америка… На ред идва Тато. След малко излиза и се хили като заклан: — ?!?!?!? — Ей, ебати майтапа! — Какво бе? — Ами Господ ми каза, че ако не науча българите да не крадат и да не произвеждат некачествени стоки и… — Добре де и какво натам? — Ми свих му топчето, а на него пишеше „Произведено в България“!
Политически 2,970 прегледа
Следващ →

Още вицове