Две блондинки са в квартирата си. Едната се провиква:
— Дай ми шампоан!
— До ваната е пълно с шампоани! – казва другата.
— На тях пише „за суха коса“, а моята вече я намокрих.
Иванчо отишъл при баща си и го попитал:
— Тати, какво е травестит?
А баща му отговорил:
— Питай леля си Гошо, той знае.
Срещат се двама. Единият се оплаква:
— Жена ми ми съсипа живота. И да дишам не ми дава!
— А пък моята наопъки. Щом се прибера вкъщи и веднага вика: „Я ми дъхни!“.
Добрият юнак отишъл да се бие с лошата ламя. Замахнал с меча и й отсякъл главата. На нейното място поникнали две нови глави. Отсякъл и тях – на тяхно място поникнали четири. Пак ги отсякъл – поникнали осем. И тях отрязал – пораснали шестнадесет. Сякал юнакът, сякал… а когато отсякал 65536-тата глава ламята издъхнала, защото била само 16-битова.
- Каква е приликата между слънцето и тъщата?
— И двете не можеш да ги гледаш!
В тъмна уличка една жена е спряна от крадец:
— Събличай се!
Жената си сваля палтото и горната дреха и ги дава.
— Събличай се чисто гола!
— Срамувам се!
— Няма от какво да се срамуваш! Бивш доктор съм!
Чукчата си купува кола. Питат го как е.
— Ами добре е. До града стигам само за един час. Е, вярно, после се връщам пет часа… — Защо бе?
— Ами за напред има пет скорости, а само една задна…
Минавайки на червен светофар, колата на Бойко Борисов се блъснала в колата на Цветанов, който пък от своя страна карал в лентата за насрещно движение.
Виновни за катастрофата се оказали полициейската кола и линейката, които пристигнали на местопроизшествието 30 минути по-късно.
- Докторе, имам един много странен проблем – като почна да пия кафе, ме заболява окото.
— А ти вадиш ли лъжичката от чашата?
- Добър ден! Може ли да ми направите копие от личната карта?
— А шлем и лък от шофьорската книжка не щете ли?
Хирург започва тост на някакъв банкет:
— Ние, докторите, имаме доста врагове на този свят…
Някой се обажда:
— А на онзи свят още повече!
Две блондинки си говорят, едната пита:
— Защо са толкова кратки вицовете за блондинките?
Другата отговаря:
— За да ги запомнят по лесно брюнетките!
Мечо и Прасчо се скрили в една пещера да спят.
По едно време Мечо Пух се събужда със странно усещанеи вижда Прасчо зачервен запъхтян.
— Прасчо, какво правиш?
— Ми такова, Пух… мастурбирам.
— И хубаво ли ти е?
— Ми, хубаво ми е, Пух.
— А, искаш ли да ти стане още по-хубаво ?
— Ми искам, що да не искам… — Хвани си твойта пишка тогава!
Турист слуша прогнозата за времето ”… в Сибир минус 45 градуса”. Той не повярвал и звъннал на свой приятел, който живеел там:
— Абе там при вас много студено?
— Ами, около минус 20, минус 25… — Нима? А по телевизията казаха минус 45?
— А, на улицата може и толкова да е…
Наркоман стои посред зима до отворения прозорец на стаята си.
Влиза майка му:
— Ама какво правиш! Затвори прозореца!
— Защо?
— Ами виж колко е студено навън!
— И като затворя, навън ще се стопли ли?
Мъж и жена пътуват с колата си и се карат, Минават покрай едно село и виждат две свине. Жената:
— Твои роднини?
— Аха, тъста и тъщата.
Мечка среща човек в гората и го пита:
— Ти кой си?
— Аз съм турист.
— Не е вярно. Аз съм турист, а ти си закуската на туриста.
Мутра с жена си на театър. На връщане от антракта вече били загасени лампите, мутрата пита един мъж:
— Извинете, не ви ли настъпих, когато илизах преди малко?
— Да, и искам да ви кажа… Мутрата към жена си:
— Скъпа, тук сме, това е нашия ред.
Жена обижда мъжа си:
— Била съм глуха и сляпа, когато се омъжвах за теб!
— Виждаш ли, от какви болести съм те излекувал, – отговаря мъжът.
- Тате, познай кой влак закъснява най-много?
— Кой?
— Онзи, който ми обеща, че ще ми купиш за Нова година.