Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шеф извиква секретарката си: — Препишете това писмо. Вие сте написали от мое име „Скъпи приятелю“ на този мошеник, бандит и гангстер! — А какво обръщение да употребя? — „Скъпи колега“!
Професионални 2,886 прегледа
Следващ →

Още вицове

Софиянец заговаря гост на столицата: - Извинете, не сте тукашен? - Да, как познахте? Не съм облечен ли, както трябва? - Не, просто гледам, че лицето ви не ми е познато. Забележка в бележника на Иванчо: „Пее в час по музика“. Влиза един зевзек в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука. - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен! Разменили си местата. Зевзекът застанал зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер? - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли? Иванчо се прибира тъжен вкъщи от училище. Баща му: - Какво, пак ли двойка? - Аха. - По какъв предмет? - По хорово пеене. - Ама и пееш по-силно от всички. И по-добре от всички! - Я си пеех по-силно от всички в хора, особено куплета: "И ти скъпа не разбра, как свърших аз...". - Е и какво от това! Всички сте пяли, а защо само ти имаш двойка? - Ами, аз още и показвах... Всяка година на 21-ви декември с приятели отбелязваме края на света.