Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Aко жена ви е изневерила и искате да се хвърлите от осмия етаж, помнете: Вие имате рога - не крила!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Шеф извиква секретарката си: — Препишете това писмо. Вие сте написали от мое име „Скъпи приятелю“ на този мошеник, бандит и гангстер! — А какво обръщение да употребя? — „Скъпи колега“!
Професионални
03.10.2017
2,886 прегледа
Следващ →
Още вицове
Софиянец заговаря гост на столицата: - Извинете, не сте тукашен? - Да, как познахте? Не съм облечен ли, както трябва? - Не, просто гледам, че лицето ви не ми е познато.
Забележка в бележника на Иванчо: „Пее в час по музика“.
Влиза един зевзек в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука. - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен! Разменили си местата. Зевзекът застанал зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер? - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли?
Иванчо се прибира тъжен вкъщи от училище. Баща му: - Какво, пак ли двойка? - Аха. - По какъв предмет? - По хорово пеене. - Ама и пееш по-силно от всички. И по-добре от всички! - Я си пеех по-силно от всички в хора, особено куплета: "И ти скъпа не разбра, как свърших аз...". - Е и какво от това! Всички сте пяли, а защо само ти имаш двойка? - Ами, аз още и показвах...
Всяка година на 21-ви декември с приятели отбелязваме края на света.