Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Светльо и Гошко чакат да дойде Дядо Коледа. По-малкият, Светльо, гори от нетърпение и предлага на батко си: - Хайде да излезем да посрещнем Дядо Коледа! Може да обърка апартаментите! - А, не! - категоричен е баткото. - Навън е много студено. - А защо е студено? - продължава да се вълнува Светльо. - Защото слънцето се е скрило. - Къде? - Ами и то е отишло някъде на топло - обяснява Гошко. - Гошко, харесва ли ти тромпетът, който ти подарих за Коледа? - Това е най-хубавият подарък, който някога съм получавал, дядо! - Много се радвам! Значи ти харесва да свириш? - Не, но татко ми дава по 5 лева на ден, за да не свиря...
Коледа и Нова година 9,631 прегледа
Следващ →

Още вицове

За кой Дучето ще се ожени? - Как закой бе за онази свиня.....-За коя свиня бе? - Как за коя бе за свинята ЦСКА!!!!!!!! Зрелостта е горчиво разочарование, за което няма лек. Освен ако не се сметне, че смехът лекува всичко. Най-голямото задръстване в нашата страна се намира в Народното събрание. Звъни се във фирма, която се занимава с ремонт на компютри: — Принтерът ми почна да печата лошо! — Вероятно трябва да се почисти. Това струва 15 лева, но можете и вие да прочетете инструкцията и да го направите сам. Клиентът удивен от такава откровеност пита: — А Вашия шеф знае ли, че така му спъвате бизнеса? — Даже е негова идеята. Имаме много повече приходи, откакто оставяме клиентите в началото сами да отремонтират нещо. Телевизионен дебат между ББ и СС. За да е по-интересно и двамата са вързани към детектора на лъжата. Няколко минути по-късно детекторът не издържал и се взривил...сам...