Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Светльо и Гошко чакат да дойде Дядо Коледа. По-малкият, Светльо, гори от нетърпение и предлага на батко си: - Хайде да излезем да посрещнем Дядо Коледа! Може да обърка апартаментите! - А, не! - категоричен е баткото. - Навън е много студено. - А защо е студено? - продължава да се вълнува Светльо. - Защото слънцето се е скрило. - Къде? - Ами и то е отишло някъде на топло - обяснява Гошко. - Гошко, харесва ли ти тромпетът, който ти подарих за Коледа? - Това е най-хубавият подарък, който някога съм получавал, дядо! - Много се радвам! Значи ти харесва да свириш? - Не, но татко ми дава по 5 лева на ден, за да не свиря...
Коледа и Нова година 9,630 прегледа
Следващ →

Още вицове

Не се опитвай винаги да доказваш на някого собственото си мнение. Понякога е безмислено - той просто не може да мисли като теб. Вицове за Чък Норис не съществуват защото... историите са действителни... Огромен мъж влиза в универсален магазин и започва да мери обувки. Всички размери се оказват малки за крака му. Накрая носят размер 49 номер, но и те се оказват малки. Продавачът мрачно мърмори: - Извинете, господине, но след 49 номер започват куфарите... Един президент казва: Този път ще спечелим изборите! А неговият помощник отговаря: Да ще спечелим,ако единствено имаме късмет като преди 25 години. :):):) Отива заека в една баничарница и пита: - Имате ли 1000 банички? - Не. На другият ден пак идва: - Имате ли 1000 банички? - Не! Така и на следващия ден. Баничарят се замислил и решил да направи 1000 банички, щото решил, че заекът ще ги купува. Идва на четвъртия ден заека: - Имате ли 1000 банички? - Дааа, имаме! - Хммм, и кво ша ги праите толко много?