Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На път човек има нужда от компания, а в живота - от разбиране. Японска пословица
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Келнер, три бутилки водка и една салата! — Каква салата ще желаете? — Нещо по-леко.
Пиянски
03.10.2017
1,887 прегледа
Следващ →
Още вицове
На един селянин му остарял бика за разплод и вече никаква работа не вършел. Селянинът се принудил да си купи един млад бик. Отишъл на пазара, избрал си един и го купил. Закарал го той в обора и оня още от вратата подхванал кравите. В единият ъгъл на обора стои стария бик и рие земята, гледа кръвнишки, замахва с рогата да го мушка, пяна му тече от устата, обаче не напада. - Кво бе? Ще се биеме ли? - пита новият бик. - А, не бе. Ей така само, за всеки случай, да не си помислиш, че съм крава! - отговорил стария.
Обръщание към държавата: Уважаеми министър-председател, президент, членове на правителството, депутати! Ако не може да осигурите повишаване на пенсиите и всеки пенсионер да живее достойно, то моля, нека боклукчийските кофи да не са толкова високи, че неудобно се рови в тях. Благодаря!
- Докторе какво ще кажете за заболяването ми? - Трябва да се изчака седмица. - А после? - После - погребение.
- Докторе, преди три месеца бях при вас и ми казахте, че имам ревматизъм и трябва да се пазя от влажност. - Да, спомням си. Какъв ти е проблема сега? - Ама може ли поне веднъж в месеца да се къпя бе?
В институт тече изпит. Девойка тегли билет. Падат й се "Полимери". Тя не знае нищо по въпроса, затова казва на професора: - Не знам нищо по този въпрос. Професорът: - Добре, ще се раберем. Можете ли поне, да ми кажете името на един полимер? Девойката мълчи. Професорът: - Имате ли си гадже? - Имам! - Ще ви помогна. Името на един полимер е подобно на името на това което правите вечер с гаджео си.... Девойката /възторжено/: - Аааааа, ебонит... Професорът: - Иии направо с ебонита ..... преди ебонита няма ли целулоид...