Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Хайде, сине, разкажи за първия си ден в училище! - С училището всичко е наред, но не си дават много зор да ни учат. Утре пак ще трябва да ходя...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Келнер, три бутилки водка и една салата! — Каква салата ще желаете? — Нещо по-леко.
Пиянски
03.10.2017
1,888 прегледа
Следващ →
Още вицове
В резултат на усложнената обстановка в Ирак пратили министър Свинаров е базата ни в Дивания. През цялото време от кацането си министърът стоял без да си показва носа навън и припирал да си ходи. Пратили му психолога на батальона, който го попитал: - Г-н министър, защо не се показвате навън и искате да си отпътувате? Страх Ви е от терористи ли? - Не, ни най-малко. - Тогава от случайни изстрели на съюзниците? - И от това не. - А какво тогава? - Получих анонимен мейл, че докато съм тук жена ми е попаднала в приятелски огън и бързам да се прибера, за да дам пресконференция по случая.
Ако ме тъсиш по работа? Гледай си работа!
В детската градина. Иванчо казва на Марийка: - Марийке, ела на балкона да ми направиш една свирка! - Иванчо, а какво е това балкон? - попитала Марийка .
- Трябва нов хладилник да се купува! - Какво стана със стария, повреди ли се? - Не, няма къде повече магнитчета да слагам.
Слещат се две мутри. Първият: - Брато, вчера ходих в сервиза ....Начи сложих си на Мерцедеса всички екстри, каквито имаше. Абсолютно всичкооооо....Дадох още 20 хиляди долара... Вторият: - Ебаси, и аз миналата седмица ходих в сервиза. И аз си сложих всички екстри....Дадох 25 хиляди долара... - Я па ти!!? Как така,бе? Аз си сложих абсолютно всичко...Какво повече си сложил за 5 хиляди долара? - Абе виж сега...Нали знаеш, че не съм добре с очите. Накарах ги да ми сложат предно стъкло с четири диоптъра...