На входа на стриптийз-бар охраната към две млади момичета, които искат да влезнат:
— Забранено е за непълнолетни!
— Чичка! Ние не идваме да гледаме, а сме на работа!
Чукча в голям московски магазин на щанд за бельо:
— Какво това?
— Слипове – отговаря продавачката
— А защо?
— Ами по-топло и по-хигиенично е със слип.
Купува чукчата и обува. Решава да се изака в тундрата, но забравя да свали слиповете. Поглежда зад себе си и казва:
— Вярно, по-хигиенично!
Сяда върху елена и казва:
— И по-топло… права беше жената!
Две жени си говорят:
— Ей, всички мъже са големи женкари… — Защо пък всички? Има-няма половината.
— Е, че то другите мъже ли са…
В аптеката.
— Тридесет презерватива, моля.
— Ще желаете ли торбичка?
— Не, моето момиче е хубаво.
Седи един програмист в бара. Идва при него една мацка:
— Ако искаш да си прекараш хубаво, то аз се казвам Мими… — А ако не искам да си изкарам хубаво, как се казваш?
Седят си три мишока в бара и се препират кой е по-яко копеле
Първият разправя:
— Аз тва капаните изобщо не ги ебавам, влизам в тях за кеф, като щракнат правя вътре няколко упражнения за мускули на пружините и излизам.
Вторият вика:
— Това е нищо. Аз като свърша дрогата минавам на отрова за мишки… eй така за кеф.
В това време третия мишок става и се отдалечава. Другите два мишока се споглеждат и го питат:
— Къде по дяволите тръгна?
Третия мишок се спира и отвръща:
— Отивам си в къщи да оправя котарака…
Една жена при психиатъра:
— Докторе, притеснява ме моя син. По цял ден строи замъци от пясък и си мисли, че са истински.
— Няма нищо притеснително. Нормално поведение е за дете.
— И все пак не ми харесва, на жена му също…
На самотен остров попаднали двама корабокрушенци. Единият носел чувал злато, а другия – петел. Първият пригладнял и казал:
— Хайде да играем на продавачи и купувачи.
— Добре – отвърнал другият.
Почнали да се търгуват:
— Я, колко красив петел! За колко го продаваш?
— За един чувал злато.
— Много скъпо!
— Ами, виж някъде, ако има по евтин…
В „Стани богат“. Генко след първия въпрос избира „помощ от приятел“ и се обажда:
— Любо, как мислиш, какво е най-добре да избера – помощ от публиката или 50/50?
Седят си две блондинки и обсъждат теорията на елементарните частици. Изведнъж едната казва:
— Ш-ш-ш-т! Идва някакъв мъж. Давай да говорим за козметика.
Влиза бирата в стомаха, там вече си лежи ракията.
Бирата:
— Направи малко място.
Ракията:
— Не!
Бирата:
— Дръпни се малко
Ракията:
— Не!
Бирата:
— Абе, я ела да се разберем навън!!!
В час по химия учителката пита:
— В какво се разтварят мазнините?
— В тиган! – отговаря Иванчо.
Жена иска в магазина висок гардероб. Питат я:
— Висок ли ви е тавана?
— Не, но съседа е висок.
Нане казва на Вуте:
— Абре Вуте, разбра ли, че руснаците излетяли в космоса бре?
Вуте отговаря:
— Ама всичките ли бре?
Изпит по правилата за пътното движение:
— Представете си кръстовище, тук сте вие, тук един автобус, тук – камион, тук – мотоциклет. Кой ще премине пръв?
— Маршрутката.
— Защо пък маршрутката? Откъде се взе тая маршрутка?
— Знам ли откъде, по дяволите, се взимат тия маршрутки?!
Между две блондинки:
— Жак Сегела твърди, че репутацията зависи от сърцето, не от ума.
— Чак сега разбрах защо любовницата на шефа е с толкова голям авторитет.
Гражданин решил да предпази автомобила си от кражба и написал бележка на предното стъкло:
„Радиото не работи, акумулатора е изтощен, няма бензин.“
На другата сутрин намери друга бележка на предното стъкло: „Тогава не ти трябват гумите!“
Четирима души играят хаэарт в къщата на единия.
Жена му го пита:
— Кога ще спрете да играете хазарт в нашата къща?
— Извинявай скъпа – утешава я той – но тази къща вече не е наша.
- Ела ми на гости. – кани Иванчо приятеля си. – Имаме си ново куче.
— Хапе ли?
— Точно това искам да проверя.
– Иванчо каза на баща си, че ще има малка родителска среща.
– Бащата пита и каква е тя?
– Аз, ти и директора.