В тъмен подлез двама се целуват:
— Обичаш ли ме?
— Обичам те. А ти мен?
— И аз те обичам. Но как се казваш?
— Пешо. А ти?
— По дяволите! И аз се казвам Пешо!
Гъзар и скръндза са в пустинята. Скръндзата има шише вода.
Гъзарят:
— Моля те, дай вода!
Скръндзата:
— Не!
Минават няколко часа в молене и най-накрая Скръндзата се съгласил. Отсипал 2 капки… Гъзарят (зализвайки косата си):
— Ей че съм готин, бе!
Малко момиченце пита:
— Татенце, искам да си имам малка сестричка.
Бащата се опитва да бъде остроумен и казва:
— Миличка, ти си имаш сестричка?
— Имам ли си? – смутено пита детенцето.
— Разбира се, – казва бащата, – Просто не я виждаш защото като влезнеш през предната врата, тя винаги излиза през задната врата на къщата.
Малкото момиченце няколко секунди мига учудено и казва:
— Ааа, имаш предвид, че прави, както другия ми татко?
- Защо блондинките слагат пердета на монитора на компютъра?
— Защото там пише „Windows“…
Семейство бълхи излизат от театъра. Съпругът пита:
— Скъпа, пеша ли ще се прибираме или предпочиташ да си хванем куче?
Всеки мъж си мисли, че мечтата на всяка жена е да намери перфектният мъж. Пълни глупости!!! Мечтата на всяка жена е да яде без да дебелее!
Влиза един пингвин в бара и пита бармана:
— Извинете, да сте виждали баща ми?
Бармана:
— Не, а как изглежда той?
Двама млади се прегръщат в театъра. От задния ред се обажда възмутен глас:
— Това не можете ли да го правите в къщи?
— Жена ми не позволява – отговаря младежът.
- Извинете, вие ли сте Ибрахимкарадурумодрихалилбегович?
— Не, аз съм Коен.
— По дяволите! Винаги ги бъркам тези две фамилии!
Вълкът се надвесил над бабата на Червената шапчица и казал:
— Ще те ям! Избирай с какво – с кетчуп или с горчица?
— По-добре с телевизора, че след малко ми почва сериала.
Двама близнаци(еднояйчни) са на военна комисия. Излиза единия от кабинета и другия го пита:
— Кво стана? Взеха ли те?
— Не. Освободиха ме! Негоден!
— Моля те мини вместо мен. Мързи ме да се събличам. Навил се близнака. След малко пак излезнал. Другия:
— Кво стана?
— Теб те взеха!!!
- Иванчо, чичкото ти даде шоколад, какво се казва?
— Нощ с мама струва 100 лева.
— Как не те е срам, Иванчо?
— Мен ли трябва да ме е срам, а мамо?
- Значи обвиняемият ви е нарекъл глупак?
— Да, в общи линии.
— Как така „в общи линии“?
— Ами каза го заобиколно – „интелектуално двамата с вас сме на едно ниво“.
Защо, когато на блондинката и е студено, отива в ъгъла на стаята?
— Защото е чувала,че там е 90 градуса!
- Докторе, ама наистина ли вече нямам туберкулоза?
— Да, разбира се, че нямате!
— Дайте да Ви целуна!
— Ааа! Няма нужда!
Един селянин хванал златната рибка:
— Селянино, ако ме пуснеш, ще ти изпълня три желания.
Тогава той я хванал за опашката и я ударил в един камък:
— Ти на кой ще викаш селянин, бе?!
Мъж се запознава в бара с не млада, но привлекатeлна дама на 48 години. Пийнали, поговорили, и по една време тя казва:
— Някога правил ли си тройка с майка и дъщеря?
— Не.
— А би ли искал?
— И питаш. Разбира се!!!
— Тогава си късметлия. Да вървим у нас!
Пристигат у тях, дамата отключва и подвиква:
„Мамо, спиш ли вече?“
- Много съжалявам, но този месец няма да мога да ви платя за квартирата.
— Но как така? Вие казахте същото миналия месец, по миналия също, а и преди три месеца!!!
— Нима не си държа на думата?
При доктора идва пациент. Носът му е разбит, а под окото има огромна синина.
Докторът – иронично:
— Вие май сте любител на алкохола?
Пациентът – твърдо:
— Обиждате ме, докторе! Аз съм професионалист!
- Съседке, вярно ли, че морковите много помагали, когато на една жена мъжът й е импотентен?
— И бананите помагат, ама най-хубаво си е краставицата!