- Защо циганите не играят шах?!!
— Защото ги е страх да не им вземат коня.
Говорят си генетици:
— Е, как са новите ви картофи? С най-новите модификации? Според мен са отврат!
— Тихо! Може да те чуят!!
- Как ти е скайпа?
— Добре е!
- Какво обичаш повече в мен: лицето или тялото? – жена пита мъжа си.
— Душата.
— Защо? – кокетливо пита жената.
— Защото не се вижда.
- Знаете ли, че България е класирана на второ място в света по корупция?
— А защо на второ?
— Защото сме дали рушвет, за да не сме първи.
- Скъпа, сънувах хубав сън, бях още ерген и исках пак ръката ти… — И защо си толкова доволен?
— Ти ми отказа.
Между две приятелки:
— Колко харчи твоята кола?
— Десет глоби на 100 километра.
Обир в “McDonald’s”.
— Всички пари от касата в торбата!
— За тук или за вкъщи?
На митницата:
— Оръжие, наркотици, фалшива валута?
— Благодаря, вече имам.
Малкият Нострадамус пита майка си:
— Мамо, какво ще има за обяд?
— Ах ти, как така не знаеш…
Две крави си говорят:
— Знаеш ли, струва ми се, че ни хранят само за да може да ни пият млякото, а после да ни убият и изядат.
— Я се разкарай с твоята идиотска теория на заговора! Цялото стадо ще ти се смее ако разберат, какви ги разправяш.
Мъж вдигнал телефона.
— Да, майко – въздъхнал той. – Имах тежък ден. Милдред е в лошо настроение… Знам, че трябва да съм по-твърд с нея, но не е лесно. Знаеш я… Да, помня, че ти ме предупреждаваше… Да, помня, че я описваше като зло същество, което ще ми стъжни живота… Да, помня, че ме умоляваше да не се женя за нея. Ти беше права… Искаш да разговаряш с нея ли? Добре. – Той оставил слушалката и извикал на жена си в съседната стая: – Милдред, майка ти иска да приказва с теб!
Мъж и жена спорят какво да гледат по телевизията:
— Мача!
— Сериала!
— Мача!
— Сериала!
— Мача!
— Секс!
— Майната му на мача!
Системен администратор влиза в стаята на служители на голяма фирма и ядосано казва:
— Някой се е ровил където не трябва и е донесъл „Троянски кон“. Питам кой?
Служителката, към която той поглежда, казва:
— Не съм аз. Никога не съм ходила в Троян…
Една змия пита друга:
— Ние отровни ли сме?
Другата отвърнала:
— Защо?
— Защото, днес се прехапах.
- За какво трябва да се говори с една жена, за да й е интересно?
— За красотата й.
— Ами ако не е красива?
— За грозотата на най-добрата й приятелка.
Мога да ви поздравя! Във вас се е зародил нов живот!
— Докторе, но аз съм мъж… — Е, и? Какво им пука на глистите…
Между мъж и жена:
— Скъпи, ти държиш снимката ми в портфейла си, за да съм близо до сърцето ти, нали?
— Скъпа, аз държа портфейла си в джоба на панталона си…
Уплашеният турист:
— Има ли прилепи в тази пещера?
Водачът:
— Имаше, но не се притеснявайте, змиите ги изядоха всичките.
- С любовта е същото, като с гъбите.
— В какъв смисъл?
— Когато човек забележи, че е сгрешил – вече нищо не може да си помогнеш…