Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, тате, хайде да отидем на цирк, — За какво, сине, някакви си глупости да показват. — Гледах рекламата, там едни голи каки яздят лъвовете. — Може пък да отидем, отдавна не съм виждал лъвове.
Разни 1,641 прегледа
Следващ →

Още вицове

Светльо и Гошко чакат да дойде Дядо Коледа. По-малкият, Светльо, гори от нетърпение и предлага на батко си: - Хайде да излезем да посрещнем Дядо Коледа! Може да обърка апартаментите! - А, не! - категоричен е баткото. - Навън е много студено. - А защо е студено? - продължава да се вълнува Светльо. - Защото слънцето се е скрило. - Къде? - Ами и то е отишло някъде на топло - обяснява Гошко. - Гошко, харесва ли ти тромпетът, който ти подарих за Коледа? - Това е най-хубавият подарък, който някога съм получавал, дядо! - Много се радвам! Значи ти харесва да свириш? - Не, но татко ми дава по 5 лева на ден, за да не свиря... В чата: - Здрасти! Кажи ми как да гледам снимките? Писна ми да затварям и отварям следващата. Как може по-бързо да се прави това? - Какво има на снимките? - Снимки от концерта на Веселин Маринов! - На клавиатурата над стрелките има бутонче Delete, натискаш го - веднага ще се появи следващата. - БЛАГОДАРЯ!!! Стоят мъж и жена в леглото след секс и мъжът пушейки цигара казва: - Ех скъпа, ако ми беше с 2 сантиметра по-дълъг щях да съм крал. - Да. А ако ти беше с 2 по-къс щеше да си кралица... Паднал вълкът в една дълбока яма.Минал заека и запоънал да му се смее: Не ти ли казах,виждаш ли че си лупав,тъп си като галош,егати тъпанаря.-и така докато го сочел и псувал паднал и той в трапа.Станал заекът,изтупал се,преглътнал и тихичко казал: -Е,дойдох да ти се извиня. В ресторанта: - Ако това в вкусна супа, то аз съм испански пилот! - Между впрочем, как мина полета ви, сеньор?