Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Тате, тате, хайде да отидем на цирк, — За какво, сине, някакви си глупости да показват. — Гледах рекламата, там едни голи каки яздят лъвовете. — Може пък да отидем, отдавна не съм виждал лъвове.
Разни 1,642 прегледа
Следващ →

Още вицове

Плува си мъж в морето. Уморил се. Гледа някаква шамандура плува във водата. Хванал се за нея да си почине. Изведнъж нещо го хванало за топките и се чул глас: - Плюс 2 или минус 2? "Тва пък какво е?" - помислил си човека. "Температура ли, какво ли?". И отговорил: - Плюс 2. Топките му били пуснати веднага, дошли му сили и успял да доплува до брега. Излиза от водата и гледа - топките му станали четири. Бързо влиза във водата и с плуване се връща до шамандурата, хваща се, пак усеща как нещо го хваща за топките, отново се чува гласа: - Плюс 4 или минус 4? -Взе ли си изпита по анатомия? -Не.Хванаха ме да преписвам. -Как стана това? -Видяха ме ,че си броя ребрата. Един дядо кретайки едвам и подпирайки се на бастунката си влиза в аптека. Обръща се към аптекарката, и с треперещ глас, й казва: - Извинете, може ли една кутия с презервативи, тапи за уши и щипка за нос. Аптекарката учудено го поглежда и пита дядото: -Дядо, за какво ти е всичко това? А дядото най-спокойно и отговаря: -Мразя, когато правя секс с мирис на изгоряла плът и женски викове! Едно стадо мъжки коне си пасяли кротко на ливадата. По едно време видяли малко по-настрана стадо кобили. Най-малкият кон казал: - Айде да идем там при женските, докато не са избягали и да ги оправим! По-старият казал: - Не може ли полека, полека да ги доближим и тогава к’вото става да става? Най-старият казал: -Я по тихо, да не вземат да дойдат те... Няколко борци си говорят - какво е това кеф. Първият казва: - Това е да имаш жена, любовница, готина кола, маса пари. Вторият: - Това е да имаш жена, две любовници, две готини коли, и огромна маса пари. Третият: - Това е да имаш любовница, да си седиш с нея вкъщи, и изведнъж да нахълтат полицаи с маски и пищови, да те праснат по мутрата, да те съборят на земята, да ти сложат белезниците и да попитат: "Това нали е улица Христо Ботев 36", а ти да им кажеш: "Не, тук е Христо Ботев 38".