Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо банкерите празнуват на Никулден? - Защото и те се изхранват с лов на шарани.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Тате, тате, хайде да отидем на цирк, — За какво, сине, някакви си глупости да показват. — Гледах рекламата, там едни голи каки яздят лъвовете. — Може пък да отидем, отдавна не съм виждал лъвове.
Разни
03.10.2017
1,641 прегледа
Следващ →
Още вицове
Светльо и Гошко чакат да дойде Дядо Коледа. По-малкият, Светльо, гори от нетърпение и предлага на батко си: - Хайде да излезем да посрещнем Дядо Коледа! Може да обърка апартаментите! - А, не! - категоричен е баткото. - Навън е много студено. - А защо е студено? - продължава да се вълнува Светльо. - Защото слънцето се е скрило. - Къде? - Ами и то е отишло някъде на топло - обяснява Гошко. - Гошко, харесва ли ти тромпетът, който ти подарих за Коледа? - Това е най-хубавият подарък, който някога съм получавал, дядо! - Много се радвам! Значи ти харесва да свириш? - Не, но татко ми дава по 5 лева на ден, за да не свиря...
В чата: - Здрасти! Кажи ми как да гледам снимките? Писна ми да затварям и отварям следващата. Как може по-бързо да се прави това? - Какво има на снимките? - Снимки от концерта на Веселин Маринов! - На клавиатурата над стрелките има бутонче Delete, натискаш го - веднага ще се появи следващата. - БЛАГОДАРЯ!!!
Стоят мъж и жена в леглото след секс и мъжът пушейки цигара казва: - Ех скъпа, ако ми беше с 2 сантиметра по-дълъг щях да съм крал. - Да. А ако ти беше с 2 по-къс щеше да си кралица...
Паднал вълкът в една дълбока яма.Минал заека и запоънал да му се смее: Не ти ли казах,виждаш ли че си лупав,тъп си като галош,егати тъпанаря.-и така докато го сочел и псувал паднал и той в трапа.Станал заекът,изтупал се,преглътнал и тихичко казал: -Е,дойдох да ти се извиня.
В ресторанта: - Ако това в вкусна супа, то аз съм испански пилот! - Между впрочем, как мина полета ви, сеньор?