Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж се върнал от риба без улов. Жена му го пита: - А къде е рибата? - В реката, къде може да е. На другия ден мъжът се прибрал от работа седнал на масата и се обърнал към жена си: - А къде е вечерята? - В ресторанта, къде може да е.
Семейни 3,128 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрал шефа на борците всички свои подчинени и им казва: - От утре искам да ми разхождате питбула, и да внимавате да не му се случи нещо защото някой каже ли ми, че му се е случило нещо ще го правя да умира. Взели те кучето и започнали да се редуват да го разхождат и да се грижат за него. Но не щеш ли, един ден го блъснала една кола. Събрали се всички мутри на съвет да обсъдят как да кажат на шефа си, че кучето е умяло. Мислили, мислили и накрая един от тях казал: - Момчета, аз ще се оправя с шефа. Отива той на другия ден при шефа си и го пита: - А бе шефе, питбула много странно гледа! - Що бе да не е умрел!?! - Шефе, ти го каза... - Девойче, защо носите чорапи на толкова едра мрежа? - За да не се хващат малки рибки... Госпожата,увлечена в урока,седнала на катедрата с къса пола, не се е усетила,че е разтворила широко бедрата си.Иванчо е на първият чин и се е втренчил замечтан. - Иванчо!Къде блееш,пак си разсеян.Кажи ми каква е темата! - Ако разширите темата,ще успея да се концентрирам! Ние българите сме остри копелета, които вървиме с члена напред! /възрастна учителка по БЕЛ в ТУЕС/ - Колко човека работят във вашата бригада? - С бригадирите са десет. - А без бригадирите? - Без бригадирите, никой не работи....