Съпруг се прибира вкъщи.
— Знаеш ли какво казват? – пита жена си той. – Нашият портиер бил спал с всички жени от блока, освен с една!
Жена му отвърнала:
— Това трябва да е онова момиче от трийсет и шести апартамент – никой не си пада по него.
- Скъпи, искаш ли да правим секс?
— Какво ти става? Късно е. Вече почти съм заспал, уморен съм. Утре ставам рано.
— Спи, спи, миличък. Аз говоря по телефона…
- Защо, като отида на плажа с тъмни очила, всички така ме зяпат?
— Трябва и бански да си слагаш.
- Ще кажете ли нещо в своя защита, обвиняеми?
— Уважаеми господин съдия! Облегнах се на витрината без да искам и тя се счупи. Тогава влязох вътре, за да оставя на собственика името и адреса си. Колкото до това, че полицаите ме завариха пред отворената каса, мога да ви уверя, че точно в този момент търсех лист и молив…
- Спал си с жена ми!! Ще си платиш за това!
— В ред ли си?! Няма да ти плащам и на теб!
Срещат се две приятелки, еданта казва на другата.
— Знаеш ли не сам правила секс с мъжа си откакто се оженихме. – и я пита – Ами ти?
— Не знам, как се казва мъжа ти?
Разговор между баща и син:
— Защо са ти зачервени очите?
— Пуших трева… — Лъжеш… Пак си ревал, пе*ал малък!
- Как се чувствате?
— Лошо, докторе. Сега даже и нещата, които сте ми забранили да ям, ги ям без удоволствие.
Голяма акула учи малкото акулче как се ядат хора:
— Като видиш човека, първо вадиш перката над водата да се вижда и правиш един голям бавен кръг около него, след това правиш по-малък и бърз кръг, и тогава го ядеш.
— Добре, мамо, не мога ли да го изям направо?
— Можеш, но трябва да го ядеш с гомната…
- Защо няма вицове за брюнетки?
— Защото блондинките не могат да ги измислят.
Професор към студентите:
— Колеги дайте ми пример за неблагоприятна ситуация
Георгиев:
— Ами вървя по улицата късно вечер, пред мен красива жена, обаче автобуса идва и тя се качва в него преди да успея да направя каквото и да е.
Петров:
— Ами вървя по улицата късно вечер, пред мен много красив мъж, обаче автобуса идва и той се качва в него преди да успея да направя каквото и да е… Иванов:
— Ами значи вървя по тъмна улица късно вечер, зад мен върви Петров, а тъпият автобус не идва и не идва…
Старшината :
— Защо минахте на червено?
Пияният шофьор:
— Защото от бялото получавам киселини.
Две блондинки стоят и играят на покер. По едно време едната казва:
— Шах и мат! другата:
– Уф! Това да не ти е баскетбол!
На един човек му се пука гумата на колата. Спира, вади крик и започва да сваля гумата. Любопитен минувач спира до колата и пита:
— Какво става?
— Как какво? Свалям гумата.
В този момент минувача грабва щангата, прасва предното стъкло и казва:
— Аз пък ще взема радиото!
- Каква е разликата между парашута и презерватива?
— Ако се скъса парашут – един човек по-малко. Ако се скъса презерватив – един човек повече.
В автобуса пътник показва на контрольора карта.
— Но това е ученическа карта? – удивлява се контрольорът. – За десетгодишен ученик!
— Ами, само си представете колко дълго чаках вашия автобус!
Един ден малкият Иванчо закъснял за час. Отворил тихо вратата на класната стая, погледнал – учителката била с гръб към него и се промъкнал пълзешком до чина си. Тъкмо седнал и учителката се обърнала, видяла го и му казала:
— Иванчо, баща ти така ли влиза вкъщи – тихо и с пълзене? Я излез и влез, както го прави баща ти.
Излязъл Иванчо и след малко вратата се отворила с шут, появил се той с димяща цигара в устата, треснал вратата, извадил цигарата от устата си, загасил я на пода и креснал:
— Е, скъпа, не ме очакваше, нали?
Мъж се обажда на секретарката в лудница и пита кой е в осемнайста стая.
— Никой – отвръща тя.
— Чудесно – възкликва мъжът.
— Значи съм успял да избягам!
Надпис на опаковка на лекарство:
„Преди употреба разболейте се!“
В класа на Иванчо имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската. Иванчо се изхилил ехидно:
— Я, госпожата нарисува Шпагата!
Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора.
Директорът влетял разярен в класната стая.
— Пак ли вие, бе хулигани! Всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарисува тая Шпага на дъската?