Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пътен полицай в Калифорния спрял шофьор за това, че не спазил пътен знак. — Знаете ли защо ви спрях? – попитал той. — Аз намалих скоростта, нали? – отвърнал шофьорът. — Но на знак „стоп“ трябва да спрете. — Да спра, да намаля скоростта, има ли разлика? Полицаят толкова се ядосал, че извадил палката си и започнал да удря шофьора по главата, викайки: — Е, да спра ли искате, или да намаля скоростта?!
Професионални 3,172 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Кажете, бихте ли искали вашите деца да приличат на Вас? - Не! За какво са ми идиоти в семейството! Хей, ръчички, хей ги пет - три отзад и две отпред... Вили направи шопска салата. Сложи я пред Мишо и седна срещу него. Втренчи се в чинията му. Само ако приятелят й знаеше какво беше правила преди това с краставицата, която ядеше... Жената на Генко го пита: - Стига си гледал тези новини, нали одеве вече ги изгледа? - Да, но просто днес ми харесват много, че нито веднъж не показаха ББ, даже името не му споменаха... Една блондинка се качила на самолет и седнала в първа класа.Тогава дошла стюардесата погледнала билета на блондинката и и казала: -Госпожо, билета ви е за втора класа, а вие сте седнали в първа, моля преместете се. Блондинката казала, че няма да се премести. докато не стигнат Чикаго. Тогава стюардесата отишла при свой колега и му обяснила за случилото се. Той отишъл при нея, казал й нещо,а тя му отвърнала: - Благодаря ви господине, някой трябваше да ми каже - отишла и седнала в втора класа. Той отишъл при стюардесата и й казал: - Ето така се правят тези неща. Тя го попитала какво и е казал а той й отговорил, че казал на блондинката че първа класа не лети до Чикаго :D