Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Много злобен черен котарак четири часа преследваше суеверен пешеходец по кръстовището.
Бисери 3,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

Детенце тича при майка си цялото в сълзи. - Какво е танало? - Тате се удари с чука по пръста. - А защо ти плачеш? - Защото се засмях... "Правец 8-ца" - мирна главица! Две лелки се срещат на пазара: - Оооо, Миче как си ма... - Ох, мани мани. Моя Митю е вече 100 процента импотентен... - Оооох, ти си добре, ами моя Киро е вече 300 процента импотентен. - Как 300 ма, повече от 100 няма. - Ма как да няма ма, оня ден като отиваше за кисело мляко, взел че се препънал и паднал. и не стига че вече му не става, ами си прехапал езика и си строшил средните пръсти Деца обсъждат на улицата как са се появили на този свят: - А мен щъркела ме е донесъл... - А мен мама ме е купила от магазина... - А мен са ме намерили в градината... Момиченце с въженце : - Да, бе да! Изглежда на нашата улица никой не се е/бе! Селски лекар отива до града, и оставя брат си да го замества. - Значи, ето ти рициново масло, само с него гледай да се оправяш... - инструктира лекаря брат си. Прибира се доктора вечерта, и пита: - Брат, какво стана бе, имаше ли пациенти? - Да, трима. Първия имаше запек. - И ти какво? - Как какво? Дадох му рициново масло, нали така каза? - Правилно! Какво стана с него? - Ами вървя бавно и тъжно, изведнъж се усмихна и тръгна да бяга. - Браво! А втория? - Разстройство. - И ти? - Ами пак рициново масло. - Олеле! И какво стана с него? - Ами бяга,бяга, и изведнъж направи кисела физиономия и спря. - Карай да върви. Ами третия? - Имаше кашлица. - А ти? - Какво аз? Пак му дадох рициново масло. - И какво стана с него? - Ами ето го там - в ъгъла. Седи и не смее да се изкашля...