Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Госпожице, не ви ли се прави любов от пръв поглед?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Много злобен черен котарак четири часа преследваше суеверен пешеходец по кръстовището.
Бисери
03.10.2017
3,105 прегледа
Следващ →
Още вицове
Детенце тича при майка си цялото в сълзи. - Какво е танало? - Тате се удари с чука по пръста. - А защо ти плачеш? - Защото се засмях...
"Правец 8-ца" - мирна главица!
Две лелки се срещат на пазара: - Оооо, Миче как си ма... - Ох, мани мани. Моя Митю е вече 100 процента импотентен... - Оооох, ти си добре, ами моя Киро е вече 300 процента импотентен. - Как 300 ма, повече от 100 няма. - Ма как да няма ма, оня ден като отиваше за кисело мляко, взел че се препънал и паднал. и не стига че вече му не става, ами си прехапал езика и си строшил средните пръсти
Деца обсъждат на улицата как са се появили на този свят: - А мен щъркела ме е донесъл... - А мен мама ме е купила от магазина... - А мен са ме намерили в градината... Момиченце с въженце : - Да, бе да! Изглежда на нашата улица никой не се е/бе!
Селски лекар отива до града, и оставя брат си да го замества. - Значи, ето ти рициново масло, само с него гледай да се оправяш... - инструктира лекаря брат си. Прибира се доктора вечерта, и пита: - Брат, какво стана бе, имаше ли пациенти? - Да, трима. Първия имаше запек. - И ти какво? - Как какво? Дадох му рициново масло, нали така каза? - Правилно! Какво стана с него? - Ами вървя бавно и тъжно, изведнъж се усмихна и тръгна да бяга. - Браво! А втория? - Разстройство. - И ти? - Ами пак рициново масло. - Олеле! И какво стана с него? - Ами бяга,бяга, и изведнъж направи кисела физиономия и спря. - Карай да върви. Ами третия? - Имаше кашлица. - А ти? - Какво аз? Пак му дадох рициново масло. - И какво стана с него? - Ами ето го там - в ъгъла. Седи и не смее да се изкашля...