- Може ли бракът да направи от един мъж милионер?
— Да, ако преди бракът мъжът е бил милиардер.
Пиков час в градския транспорт, блъсканица. Жена без да иска докосва по члена мъжа до нея.
— О, извинете!
— А не, аз съм шахматист, пипнеш ли – играеш.
- Защо в деня на сватбата булката е облечена в бяло?
— Защото това е цвета на щастието и радостта… — Защо тогава младоженецът е в черно?
- Как е мъжа ви?
— Стана жертва на науката.
— Рентгенови лъчи ли?
— Не, отпечатъци от пръстите.
Тя:
— Е, третия тост, както е прието, да пием за любовта. Горната половина на чашата се пие за любовта, а долната за секса.
Той:
— Тогава аз ще пия през сламка…
- Тате, тате, искам iPhone 5s!
— Ето ти 20 лева, отиди да се напушиш като нормалните деца.
Към родилния дом с голяма скорост приближава кола. Спира рязко.
Шофьорът изскача от колата, поглежда към задната врата и изкрещява:
— Божичко, забравих жена си вкъщи!
През нощта, на прозорчето на денонощна аптека мъж:
— Госпожице, има ли презервативи XXXL?
— О, господине, ама защо така през прозорчето… влезте, премерете!
Италианец отива на изповед.
— Съгреших отче.
— Кажи синко.
— Измамих един евреин.
— Но това не е грях синко! Това е чудо!
През нощта човек върви през парка и яде баничка. Изведнъж от тъмното към него се протяга ръка и се чува сърцераздирателен вопъл:
— Да-а-ай!
— Б-б-баничката ли?
— Не. Хартийката-а-а…
- Бабо, защо са ти толкова големи очите?
— За да виждам по-добре, внучко.
— Бабо, а защо са ти толкова големи ушите?
— За да чувам по-добре, внучко.
— Бабо, а защо ти е толкова голям носът.
— Ех, така сме си ние слоновете, внучето ми…
Пощальонът спира да гребе, слиза от лодката и с кисела физиономия връчва на пазача на фара писмо. Той го взима и казва:
— Ако и следващия път дойдеш при мен такъв кисел, ще се абонирам за ежедневник!
Един каубой си купил кон от пазара на селото и си тръгнал за вкъщи.
Конят се препънал и той казал:
— Едно.
Втори път се препънал конят и каубоят казал:
— Две.
Таман стигнал до дома си и конят пак се препънал. Тогава каубоят казал:
— Три – извадил пистолета и го застрелял.
Жена му в тоз момент се обадила:
— Абе мъжо, как можа да застреляш такова хубаво животно!
А той й отговорил:
— Едно…
Двама студенти са пред скъсване на изпит и казват на професора:
— Май пак няма да вземем изпита… — На бас за 200 лв, че ще имате тройки – казва професорът.
Манго и Айше седнали да гледат “Титаник”. Гледали, гледали… стигнали до тази част, в която корабът потъва. Манго внезапно започнал да реве.
— Защо ревеш, бе? За хората ли ти е жал, че се удавиха? – попитала Айшето
— Не ма, виж колко желязо потъна!!
Въпрос: Кога майката на Шотландския боец е разбрала, че синът и е безсмъртен?
Отговор: След третия аборт.
- Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време!
— Да, бе! Лъжеш!
— Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти!
Ясновидец се хвали:
— Виждам числата от тотото, особено като пусна телевизора.
В германски затвор двама затворници си говорят:
— Заради евреите сме тука!
— Как така? Че то нали вече няма евреи в Германия?
— Именно. Ако имаше, те щяха да са в затвора.
- Знаеш ли, моето куче е станало страшно мързеливо?!
— Как така?
— Ами преди като искаше да да се разхожда ми носеше нашийника си, а сега ми носи ключовете от колата!