Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Яхнал Крали Марко коня си шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени… Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: — Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак – и от мене по-голям… Вървял нататък, стигнал до една поляна: тревата изпотъпкана, цветята смачкани… Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: — Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак – и от мене по-голям… Върви нататък, гледа Баба Яга: косата ѝ оскубана, зъбите ѝ избити, лежи и примира. Навел се Крали Марко над нея и я пита: — Кажи, бабо, кой е тоя голям юнак, дето е вилнял в гората? Баба Яга отворила насинените си очи, познала Марко Кралевича и му продумала със сетни сили: — Жив да си ми, баби, я колко си ми хубав, когато си трезвен…
Разни 1,793 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо имал три ябълки,а Петърчо една... Така си живееха с тази напълно безполезна за околните информация. Окръжността е кръгла линия, без ъгли и затворена, за да не се вижда от къде започва. Отишъл Путин на гости в Белия Дом при Буш ... и видял на една стена едно червено копче и попитал: - Кво прави това копче? - Аааа изненада! Натисни го и ще видиш - му отговорил Буш. Путин го натиснал и върху него се изляла една кофа вода... Прибрал се той в Русия, а след това Буш решил да отиде на гости при Путин. Влезнал при него и гледа едно червено копче на стената и попитал: - Абе кво прави това копче на стената? - Аааа изненада виж сам! - му отговорил Путин. Буш го натиснал и нищо не станало и казал: - Ааа... аз ще си ходя към щатите... А Путин му отговорил: - Какви щати?!?!... Седят двама просяци пред една синагога. На единия има табела "евреин", а на другия "арменец". Седят си двамата и просят. Излизат от синагогата хора, поглеждат двамата просяка, пускат някоя пара на евреина и си заминават. Последния, който излиза от синагогата също пуска пари на евреина, позагледал се в арменеца и съжалително казъл: - Виж сега, не разбираш ли, че тук никой нищо няма да ти даде... - и си тръгнал. Обръща се после арменеца към евреина: - Абе Киркор, тия нас на бизнес ли ще ни учат. Ако аз бях в рая на мястото на Адам, днес светът щеше да бъде съвсем друг! - Защо? - Защото не понасям ябълки!