Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели: - Чух, че си се оженил - казва единият. - Аха, - отговаря другирят, - жена ми е отлична - и в кухнята, и в постелята... - Е как така успява навсякъде? - Ами постлах й в кухнята.
Семейни 2,983 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж и жена не си говорят и общуват чрез бележки. Вечерта мъжът оставя на нощното шкафче листче: - Събуди ме утре в 7.30! На следващия ден се буди в 9.00 и намира до себе си бележка: - Ставай, осем без двайсет е! В магазина за бижута влиза жена, облечена с палто от норки, и започва да оглежда дълго щандовете. Най-накрая си избира едно колие, украсено с брилянти, което струва 40 хиляди долара. След това пита продавача: - Извинете, ако ви оставя като залог 20 долара, ще можете ли да ми запазите това колие? Продавачът: - И колко дълго ще трябва да го пазя? - Докато пак хвана съпруга си с камериерката! Вълкът и лисицата решили да се гаврят със заека. Срещат го на сутринта и го питат: -А, Зайо ти що си БЕЗ шапка бе? - и бой На другия ден отново го срещат, обаче заека този път със шапка: -А, зайо, ти що си СЪС шапка бе? - и отново бой. Така няколко дена "Що си СЪС шапка, що си БЕЗ шапка" и бой! След време решили да сменят малко схемата и се наговорили: "Утре, като видим заека ще му искаме по една цигара. Ако ни даде с филтър - Що ни даваш с филтър, ако не - защо без филтър и пак ще го бием!". Зайчето обаче било в храстите и чуло всичко. На другия ден носи две кутии цигари - едната с филтър, другата без филтър. Срещат го вълкът и лисицата и му викат: -Ей, заек дай една цигара! -С филтър или без филтър?- пита заека. Вълкът и лисицата се спогледали, почесали се и изревали: -А бе заек, ти що си БЕЗ шапка... Действителен надпис на стена: Моля, не паркирайте тук! Един дето паркираше тук, изигра всичките си пари на комар, на един друг му изгоря DVD-то, а пък на една позната и блокира вибратора! Благодаря! Психиатър казва на своя позната: - Как е мъжът ви? - Докторе, но аз не съм омъжена. - Да, значи мъжът ви още е ерген.